2018-09-19

„Świat według Kiepskich” - odcinek 531: Bankomat

Roztargniona Halina Kiepska zapomina wyciągnąć pieniądze z bankomatu. Jest przekonana, że pieniądze zabrał ktoś inny. Rodzinne dochodzenie wskazuje na Mariana Paździocha, ale czy faktycznie to on jest sprawcą kradzieży? Jak wyjaśnić zniknięcie trzystu złotych?

Halina i Ferdynand decydują się na konfrontację z rodziną Paździochów. Marian i Helena nie potwierdzają zarzutów o kradzież. Tymczasem w sukurs Kiepskim przychodzi Boczek. - Ja żem przez szparkę od kibla go widział. Liczył pieniądze - mówi o Paździochu wścibski sąsiad. Czy Ferdynand udowodni winę Mariana Paździocha i pociągnie go do odpowiedzialności za przywłaszczenie sobie pieniędzy?

Rodzinna narada w mieszkaniu Kiepskich kończy się pomysłem na sprawdzenie monitoringu. Kamera z pobliskiego sklepu skierowana była na bankomat, gdzie Halina pobierała pieniądze. Wśród osób które pojawiają się ekranie jest m.in. ksiądz proboszcz oraz tajemnicza postać w masce clowna.

Kiedy Kiepscy szykują list gończy za zamaskowanym złodziejem, lokal przy ul. Ćwiartki 3/4 odwiedza sam prezes Kozłowski… Jakie informacje ma dla Halinki i Ferdka lokalny bonzo?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 531

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 530: Pies ogrodnika
„Świat według Kiepskich” - odcinek 529: Małżeństwo z rozsądku
„Świat według Kiepskich” - odcinek 528: Mężczyzna w kapeluszu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 527: Kalafior
„Świat według Kiepskich” - odcinek 526: Orinoko