2018-10-24

„Świat według Kiepskich” - odcinek 536: Kto pierwszy, ten lepszy

Halina znajduje na śmietniku kanapę typu narożnik. Jest zachwycona, bo - jak twierdzi - posiadanie takiego narożnika było jej marzeniem, a identyczny widziała w telewizji. Kiepska zaczyna być stałym gościem śmietnika, gdzie poluje na różne „okazje”.

Halina zaczyna sprawdzać wysypisko w nadziei znalezienia tam innych potrzebnych jej przedmiotów codziennego użytku. - Radzę, aby przeprowadziła pani dezynsekcję tych „antyków” - stwierdził z przekąsem Paździoch. Okazuje się, że śmietnik jest czujnie obserwowany również przez inne osoby z osiedla. Halina zaczyna rywalizować o wyrzucone przedmioty z pozostałymi zbieraczami. Ma duży problem z pewnym jegomościem z innej części miasta. Jak poradzi sobie z intruzem?

Tymczasem stare meble z mieszkania Kiepskich lądują na korytarzu. Na dawnych fotelach Ferdka rozkłada się Boczek, który organizuje sobie na nich pijacką biesiadę. Jak z problemem poradzą sobie mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4? Czy Halinka urządzi mieszkanie wyrzuconymi przez kogoś rzeczami?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 536

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 535: „Zmiana”
„Świat według Kiepskich” - odcinek 534: Grzmot
„Świat według Kiepskich” - odcinek 533: Ciuciubabka
„Świat według Kiepskich” - odcinek 532: Pacynka
„Świat według Kiepskich” - odcinek 531: Bankomat