2019-03-13

„Świat według Kiepskich” - odcinek 542: Nasz człowiek z Paragwaju

0

Janusz, syn Mariana Paździocha, jako nowy mieszkaniec kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 postanawia zainicjować dobrą sąsiedzką relację z Ferdkiem. Niestety, Kiepski jest wobec niego bardzo nieufny i postanawia na wszelki wypadek nie spoufalać się z „byle kim”.

- Mnie się ten nowy Janusz nie podoba. Źle mu z oczu patrzy - mówi Ferdynand do Halinki. Kobieta apeluje, aby mąż dał mu szansę i nie uprzedzał się niepotrzebnie. Kiepski jest jednak nieugięty. W swoich uprzedzaniach do syna Paździocha znajduje alianta w postaci pana Kazimierza. Przywódca meneli podsuwa Kiepskiemu pomysł, jak sprawdzić, czy Paździoch junior jest uczciwym człowiekiem. Co zasugerował Kazimierz?

Nieoczekiwanie Ferdynand zastaje Janusza Mariana w swoim domu podczas kawki z Halinką. Okazuje się, że pochodzący z Paragwaju Rom zna na pamięć „Pana Tadeusza”. Nowy mieszkaniec budynku przy ul. Ćwiartki 3/4 ma zamiar przekonać Ferdka do siebie. Janusz zamierza obdarować sąsiada „małpką”. - Teraz mówi pan jak mężczyzna, jak Polak - raduje się Kiepski. Nie może jednak uwierzyć, kiedy zamiast butelki wódki dostaje od Janusza egzotyczne zwierzątko. Jak zareagował na taki rozwój wypadków?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 542

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 541: Marian ma syna
„Świat według Kiepskich” - odcinek 540: Paź królowej
„Świat według Kiepskich” - odcinek 539: Paco Rabaco
„Świat według Kiepskich” - odcinek 538: Trudno powiedzieć
„Świat według Kiepskich” - odcinek 537: Boże skrawki

Komentarze
© Polsat 2019