2019-03-06

„Świat według Kiepskich” - odcinek 541: Marian ma syna

Rodzina Kiepskich jest zaskoczona informacją, że Marian Paździoch ma dorosłego potomka. Jak na wieść o zaginionym synu reagują pozostali mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4? I co z tym faktem zrobią Paździoch oraz jego żona?

Marian Paździoch podzielił się z Ferdkiem szokującą wiadomością, że ma dziecko, o którego istnieniu do tej pory nie wiedział. Dorosły już syn to efekt romansu z piękną Romką. - Co za historia?! - dziwi się Halinka. - To dramat mieć takiego ojca, współczuję temu dziecku - kwituje Ferdynand.

Tymczasem Helena Paździoch jest pełna najgorszych obaw, w szczególności tych dotyczących testamentu. - To jest po prostu skandal! - irytuje się kobieta. Denerwuje się jeszcze bardziej, kiedy poznaje szczegóły romansu Mariana z Esmeraldą Dolores Da Silva Bolsonaro Chaczapuri.

Cyganka napisała do Paźdzocha list z Paragwaju. Prosi go o opiekę nad ich wspólnym dzieckiem - Januszem. Obawy Heleny budzi konieczność utrzymywania 50-letnigo „bachora”. - Ta sytuacja jest trudna uczuciowo i finansowo - tłumaczy Ferdynand. Mieszkańcy kamienicy z niecierpliwością wyczekują na przyjazd Janusza do Wrocławia. Okazuje się, że przybyły jest prawdziwym „Królem Cyganów”. Na powitanie ojca przygotował podarek. Co takiego przywiózł Janusz Marian dla Mariana? Jak powitała przybysza Helena?

W roli syna Paździocha - Janusza Mariana Paździocha - występuje znany z formacji T-Raperzy znad Wisły Sławomir Szczęśniak, a gościnnie partneruje mu Edyta Herbuś jako Młoda Romka.

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 541

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 540: Paź królowej
„Świat według Kiepskich” - odcinek 539: Paco Rabaco
„Świat według Kiepskich” - odcinek 538: Trudno powiedzieć
„Świat według Kiepskich” - odcinek 537: Boże skrawki
„Świat według Kiepskich” - odcinek 536: Kto pierwszy, ten lepszy