2019-03-20

„Świat według Kiepskich” - odcinek 543: Poniżej pasa

0

Ferdek zostaje oskarżony o zdradę małżeńską. Halina znajduje bowiem w kieszeni męża smakową prezerwatywę. Mężczyzna się jednak wszystkiego wypiera, ale jego tłumaczenia nikogo nie przekonują. Czy małżeństwo Kiepskich przetrwa?

Domniemana zdrada małżeńska uświadamia Kiepskiej, że poza zażenowaniem, nie czuje już do małżonka zupełnie nic! Ferdynand usiłuje wytłumaczyć Halince, że kondom to prezent od Malinowskiej, która nie miała mu wydać reszty i ofiarowała gumę balonową… Niewzruszona Halina dzwoni do adwokata, aby omówić warunki rozwodu z orzeczeniem o winie.

Na osiedlu Kosmonautów wieści o niewierności Ferdka rozchodzą się z prędkością światła. Sąsiedzi śmieją się z Kiepskiego, murem stając po stronie Halinki. - Seks to ostatnia rzecz, z jaką pani mąż mi się kojarzy - mówi Kiepskiej Paździochowa. Obydwie kobiety są zażenowane. - Ale się znalazł malinowy król - żartuje Walduś podczas obiadu. Ferdynand jest załamany, nie potrafi się bronić.

Tymczasem Kiepska, robiąc zakupy w sklepie osiedlowym, dostaje od Malinowskiej gumę balonową, która okazuje się być prezerwatywą. Od tej chwili wie, że popełniła straszny błąd. Chce przeprosić męża i wynagrodzić mu cierpienia, których mu przysporzyła. Niespodziewanie Janusz Marian Paździoch realizuje opacznie rozumianą umowę z Ferdynandem. Kupuje prezerwatywy i dostarcza je do mieszkania sąsiadów na oczach Haliny...

Czy gumowy interes Ferdka z Januszem Marianem to przysłowiowy gwóźdź do trumny małżeństwa Kiepskich?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 543

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 542: Nasz człowiek z Paragwaju
„Świat według Kiepskich” - odcinek 541: Marian ma syna
„Świat według Kiepskich” - odcinek 540: Paź królowej
„Świat według Kiepskich” - odcinek 539: Paco Rabaco
„Świat według Kiepskich” - odcinek 538: Trudno powiedzieć

Komentarze
© Polsat 2019