2019-03-21

„Przyjaciółki” - odcinek 150: Wśród erotycznych wibracji

0

Inga w końcu spotyka się z Maksem u siebie w domu. Jest nieco rozczarowana tym, że mężczyzna bardzo rzeczowo podchodzi do ich relacji. Zaczyna uświadamiać sobie, że ich znajomość może skończyć się na tej jednej randce.

- Ja już jestem w tym wieku, że książę na białym koniu nie przygalopuje - mówi Inga koleżankom. - Bardzo dobrze, bo musiałabyś sprzątać po księciu i jeszcze stajnię ogarniać - podziela jej opinię Anka. - Niby dlaczego faceci mogą bzykać bez zobowiązań, a my nie? - stwierdza Inga i dodaje, że nie ma szans, aby się zakochała.

Podczas spotkania z kochankiem Inga udaje, że nie ma dzieci. Okazuje się jednak, że to nie problem, a lekarz jawi się jako typ współczującego macho. Podczas intensywnych igraszek w sypialni dochodzi do niebywałej sytuacji. Od świec zapalają się zasłony! - Było genialnie - kwituje Maksymilian.

Kolejny kryzys w małżeństwie Strzeleckich? Anka zaczyna podejrzewać, że Paweł jest zakochany w córce nowych sąsiadów - Tośce. Nie może się pogodzić z myślą, że jej mąż jest zauroczony dziewczyną młodszą od ich córki. Paweł pod pretekstem przycinania żywopłotu podgląda Mariannę i Tośkę, które urządziły sobie saunę. Zostaje nakryty przez Ankę!

Dorota traci intuicję i daje się zbałamucić hochsztaplerowi Marcinowi Rogalskiemu. Mężczyzna stopniowo zarzuca sieć nad bogatą wdową. Ewidentnie chce dobrać się do jej majątku, a ona zachowuje się, jakby miała klapki na oczach. Czy zaciągnie Dorotę do łóżka i sięgnie do jej wielkiej fortuny?

Przewrażliwienie czy słuszne obawy? Patrycja wciąż boi się, że Wiki będzie próbowała odebrać jej Klarę. Wszystko się potwierdza, gdy niespodziewanie składa im wizytę… Adwokat Jeleński, po wyrzutach partnerki, chce układać swoje życie jak należy. Wybierają się razem z małą Klarą do Dariusza, który jest dziadkiem dziecka Wiktora i Wiki.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 150

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 149: Tylko biznes, czy też namiętność?
„Przyjaciółki” - odcinek 148: Czy Weronika nie da za wygraną
„Przyjaciółki” - odcinek 147: Pozorna mała stabilizacja
„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 145: Gdzie odbędzie się ślub?

Komentarze
© Polsat 2020