2019-03-14

„Przyjaciółki” - odcinek 149: Tylko biznes, czy też namiętność?

0

Zuza chce przekonać Darię do odsprzedania Jaśkowi udziałów w salonie. Czy jej męża i jego wspólniczkę może łączyć coś więcej niż tylko wspólny biznes? Rodzi się coraz więcej podejrzeń. Czy dojdzie do konfrontacji kobiet w tej sprawie?

Ku rozczarowaniu Markiewicz po wspólnym spotkaniu w kawiarni widać, że Daria nie ma zamiaru rezygnować ze swojej pasji. - Kręci mnie to na maksa. Auta są mega - mówi wspólniczka Jaśka. Podczas rozmowy w lokalu Daria zwierza się Markiewicz. Wygląda na to, że chce się zbliżyć do małżonki swojego biznesowego partnera. W tajemnicy mówi Jaśkowi, że nie ma co się martwić i że ona „nie powie Zuzie o tym, co się stało między nami”. Czyżby Daria szykowała intrygę?

Nieoczekiwanie podczas wizyty w salonie samochodowym Zuza jest podrywana przez męża Darii. Mężczyzna robi to w dość niewybredny i banalny sposób. - Często tu bywasz, miłośniczko ostrej jazdy? - pyta zaskoczoną kobietę. Zuza jest zażenowana.

Patrycję nadal dręczą obawy, że Wika będzie próbowała odebrać jej Klarę. Wiktor standardowo już uważa, że jest przewrażliwiona. - Ja kocham twojego syna, choć nie mam do niego żadnych praw. Ty kochasz moją córkę. Nasza sytuacja jest taka sama - stwierdza Jeleński. Prawnik umawia się z Weroniką w urzędzie paszportowym. Kobieta chce wyrobić córce dokument, a do tego potrzebna jest obecność obojga rodziców. Patrycja jest zła na Wiktora, szpieguje go i Wikę pod urzędem. Nie może się pozbyć wrażenia, że wyglądają razem jak rodzina.

Jest przewrażliwiona? A może to Wiktor ma coś do ukrycia? Jaka jest prawda?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 149

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:

„Przyjaciółki” - odcinek 148: Czy Weronika nie da za wygraną
„Przyjaciółki” - odcinek 147: Pozorna mała stabilizacja
„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 145: Gdzie odbędzie się ślub?
„Przyjaciółki” - odcinek 144: Furia nietrzeźwego Strzeleckiego

Komentarze