2018-11-15

„Przyjaciółki” - odcinek 145: Gdzie odbędzie się ślub?

0

Zuza coraz bardziej obawia się o swoje zdrowie. Chce szybko załatwić wszystkie zaległe sprawy. Jedną z nich jest ślub z Jaśkiem. Nieoczekiwanie organizacja ceremonii okazuje się bardzo problematyczna. Co się wydarzyło? Czy ślub dojdzie do skutku?

Jasiek i Zuza chcą zorganizować wyjątkową uroczystość. Podczas rozmowy z pracownikiem Urzędu Stanu Cywilnego okazuje się, że para nie dopełniła wszystkich formalności, aby wydarzenie mogło się odbyć poza gmachem. - Osoba reprezentująca powagę państwa nie będzie wyskakiwała na zieloną trawkę na zawołanie - twierdzi urzędnik, kiedy Zuza prosi go o wyjątek. Oficjel pozostaje nieugięty, a zdesperowany Jasiek składa mu propozycję o charakterze korupcyjnym. Jak udało się wybrnąć z nieprzyjemnej sytuacji? Jakich argumentów użyła Zuza, aby ślub jednak odbył się w ogrodzie?

Stefa odradzała Zuzie ślub w trudnym dla niej momencie. Markiewicz nie posłuchała jednak rad matki. Zdecydowała, że urządzi ceremonię w swoim ogrodzie. Przyjaciółki oferują pomoc przy organizacji przyjęcia, a Zuza umawia się na kolejną chemioterapię...

Tymczasem sprawa rozwodowa Patrycji i Wiktora dobiega końca. Mimo przykrego finiszu ich związku, oboje zjawiają się na ślubie Dariusza. Podczas ceremonii mężczyzna jest wyjątkowo bezwzględny dla swojego syna.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 145

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 144: Furia nietrzeźwego Strzeleckiego
„Przyjaciółki” - odcinek 143: Anka chce ratować wnuka
„Przyjaciółki” - odcinek 142: Jak żyć po operacji?
„Przyjaciółki” - odcinek 141: Kolejne zawirowania
„Przyjaciółki” - odcinek 140: Poznać prawdę o zdrowiu

Komentarze