2018-10-18

„Przyjaciółki” - odcinek 141: Kolejne zawirowania

0

Anka boi się, że straci pracę. Rozmowa z szefem przyjemnie ją zaskakuje. Właściciel kancelarii daje jej szansę, ostrzegając jednocześnie, że Strzelecka wyczerpała już limit błędów. Mimo to, sytuacja w domu daleka jest od ideału.

Paweł z Anką wciąż się kłócą. Ewidentnie oddalają się od siebie. Kobieta jest niezadowolona, że jej mąż - mimo prawniczego wykształcenia - wciąż chce pracować jako taksówkarz. Jej szczególny niepokój wzbudza rozwożenie przez Pawła prostytutek do klientów. Anka obawia się zbytniej zażyłości, jaka jej zdaniem mogła wytworzyć się między Strzeleckim a niejaką Ramoną. - Czego ty od niej chcesz? Pecunia non olet! - denerwuje się Paweł, kiedy jego żona dopytuje o jego relacje z dziewczyną.

Pewnego dnia Paweł podjeżdża taksówką pod kancelarię, gdzie pracuje Anka. Towarzyszy mu Ramona, która zwraca uwagę, że to relacja Strzeleckiej i właściciela firmy prawniczej może być dwuznacznie odbierana. Czy Anka flirtuje ze swoim przełożonym?

Okazuje się, że praca w charakterze taksówkarza nie podoba się także dzieciom Strzeleckiego. Franek ewidentnie wstydzi się zawodu wykonywanego przez ojca. Ostentacyjnie omija jego samochód na postoju dla taksówek. Czy Paweł zdecyduje się zmienić pracę?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 141

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 140: Poznać prawdę o zdrowiu
„Przyjaciółki” - odcinek 139: Teść wchodzi do gry
„Przyjaciółki” - odcinek 138: Zdrowotny problem Zuzy
„Przyjaciółki” - odcinek 137: Małżeńskie problemy Anki
„Przyjaciółki” - odcinek 136: Cienie przeszłości

Komentarze
© Polsat 2020