2018-09-13

„Przyjaciółki” - odcinek 136: Cienie przeszłości

0

Patrycja usiłuje się skupić na pracy, żeby uciec od swoich problemów. Angażuje się w obowiązki, nawiązując przyjazne relacje z klientkami własnego salonu fryzjerskiego. U jednej z pań zauważa ranę na łuku brwiowym. Jak zareagowała? Czy będzie potrafiła jej pomóc?

Kobieta twierdzi, że uraz jest efektem wypadku na rolkach. Jednak Patrycja, widząc siniaki i szwy na jej skórze, przeżywa szok. Powracają traumatyczne wspomnienia z czasów związku z Wiktorem Jeleńskim, który używał w stosunku do niej przemocy fizycznej.

Nieoczekiwanie do salonu fryzjerskiego wbiega wzburzony mąż klientki. Wywiązuje się karczemna awantura, w którą wtrąca się Patrycja. - Ofiara nigdy nie jest winna, to jest zawsze wina agresora. Ja znam takie siniaki! - krzyczy. Jak zakończy się ta sytuacja? Czy była żona mecenasa Jeleńskiego nie angażuje się za bardzo w czyjeś prywatne sprawy?

Dochodzi także do sporu fryzjerki z teściową, matką Michała - jej pierwszego męża. Lapsus językowy sprawił, że dobre relacje ze starszą kobietą stanęły pod znakiem zapytania. - Roku nie wytrzymałaś bez faceta. Bił czy nie bił, tyle że miał spodnie. Wielka miłość bokiem ci wylazła! - grzmiała matka tragicznie zmarłego Michała. Jak uda się wybrnąć z tego nieporozumienia? Czy teściowa będzie chować urazę do Patrycji?

Tymczasem Anka umawia Pawła na rozmowę o pracę u swojego znajomego. Proponowane stanowisko mu jednak nie odpowiada. Anka coraz częściej sprzecza się z Pawłem, który nieustannie odrzuca jej wsparcie. - Co to za kontrola rodzicielska? Synem twoim jestem, czy co? - reaguje Strzelecki na próby pomocy ze strony żony. A ofertę pracy w charakterze młodszego windykatora traktuje jako zniewagę i policzek dla ambicji. Paweł coraz częściej zagląda też do kieliszka…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 136

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 135: Strzelecki na krawędzi
„Przyjaciółki” - odcinek 134: Co dalej z Patrycją?
„Przyjaciółki” - odcinek 133: Czego on chce od Ingi?
„Przyjaciółki” - odcinek 132: Nieoczekiwane kłopoty Doroty
„Przyjaciółki” - odcinek 131: Czy Wiktor pozna prawdę?

Komentarze
© Polsat 2019