2018-10-11

„Przyjaciółki” - odcinek 140: Poznać prawdę o zdrowiu

0

Zuza dostaje informację, że wyniki jej badań onkologicznych są już do odbioru. Upiera się, aby samodzielnie sprawdzić dokumentację medyczną. Wzbudza tym irytację i smutek Jaśka. Jaka diagnoza czeka na Markiewicz? Czy ma nowotwór?

- Wolę być sama - stwierdza dobitnie Zuza, kiedy Jasiek proponuje, że pojedzie z nią do kliniki. - Ale ja cię kocham - odpowiada jej partner. Kobieta pozostaje nieugięta i postanawia samodzielnie jechać do szpitala.

Wcześniej spotyka się jednak z przyjaciółkami. Opowiada im o zajściu z Jaśkiem oraz o decyzjach, które podjęła. Anka, Patrycja i Inga starają się wyperswadować Markiewicz, że powinna dzielić się z ukochanym także takimi sprawami. Bankierka postanawia wieczorem przeprowadzić z Jaśkiem rozmowę, w której przedstawi swoje stanowisko. Jaką decyzję ostatecznie podejmie Zuza? Czy Jasiek jest w stanie ją zrozumieć?

W pracy Zuza wcale nie ma lżej. Jest rozkojarzona i widać, że emocjonalnie nie radzi sobie z problemem. Jak to wpłynie na jej życie zawodowe i osobiste?

Zuza w końcu udaje się do lekarza i odbiera wyniki badań. Zaprasza Jaśka do eleganckiej restauracji, aby poinformować go o diagnozie. Co przekazała Jaśkowi? Jakie informacje zawierała koperta z badaniami?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 140

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 139: Teść wchodzi do gry
„Przyjaciółki” - odcinek 138: Zdrowotny problem Zuzy
„Przyjaciółki” - odcinek 137: Małżeńskie problemy Anki
„Przyjaciółki” - odcinek 136: Cienie przeszłości
„Przyjaciółki” - odcinek 135: Strzelecki na krawędzi

Komentarze
© Polsat 2020