2018-09-06

„Przyjaciółki” - odcinek 135: Strzelecki na krawędzi

0

Paweł znalazł się w dramatycznej sytuacji zawodowej. Co się stało? Jaką cenę zapłacił za pomoc rodzinie? W jaki sposób Anka wspiera męża w trudnych chwilach? I w jakich barwach maluje się zawodowa oraz uczuciowa przyszłość Patrycji?

12. sezon „Przyjaciółek” zaczyna się od mocnego uderzenia. Okazuje się, że szacowny adwokat Paweł Strzelecki traci pracę. - Dzwonili do mnie z Izby Adwokackiej. Wysypało się, że używałem znajomości, aby Julka nie musiała zeznawać na procesie dilerów. Czeka mnie sąd dyscyplinarny - powiedział żonie.

Anka, przewijając Oliwiera - synka Julki, znajduje wśród buteleczek z dziecięcymi kosmetykami dwie małe „małpki” po wódce. Okazuje się, że Paweł je tam zostawił. Od momentu, gdy stracił pracę, Strzelecki jest nieznośny. Nie angażuje się w życie rodzinne, coraz bardziej ostentacyjnie sięga po wysokoprocentowe alkohole. Drażliwy ojciec coraz częściej ma również pretensje w stosunku do swojej córki, Julki. Anka zaczyna się martwić napiętą sytuacją bliskich, a także kondycją finansową rodziny. Jej mąż nie zamierza jednak podjąć się „byle jakiej pracy”. - Ja jestem mecenas Strzelecki! - dobitnie kwituje oferty przekwalifikowania się.

Kobieta czuje presję, aby zapewnić rodzinie godziwy byt. W kancelarii prawnej, w której pracuje, zostaje wyznaczona do bardzo odpowiedzialnego zadania. Dodatkowo musi współdziałać z „młodym wilkiem” palestry. Jak będzie układała się ta współpraca? Czy będzie to dla niej szansa, czy może zawodowy gwóźdź do trumny?

Natomiast Patrycja przygotowuje się do ponownego otwarcia własnego salonu fryzjerskiego. Napotyka jednak na niespodziewane problemy. Zbiegiem okoliczności poznaje też interesującego mężczyznę. Czy to oznacza definitywny koniec związku z Wiktorem Jeleńskim?

O tym, jak potoczyły się losy pozostałych bohaterek serialu - Ingi i Zuzy - można dowiedzieć się, oglądając „Przyjaciółki” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 135

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 134: Co dalej z Patrycją?
„Przyjaciółki” - odcinek 133: Czego on chce od Ingi?
„Przyjaciółki” - odcinek 132: Nieoczekiwane kłopoty Doroty
„Przyjaciółki” - odcinek 131: Czy Wiktor pozna prawdę?
„Przyjaciółki” - odcinek 130: Czy ona jest matką Anki?

Komentarze
© Polsat 2019