2018-09-27

„Przyjaciółki” - odcinek 138: Zdrowotny problem Zuzy

0

Markiewicz jest zaniepokojona guzkiem na piersi. Decyduje się na badania. Bankierka chce poznać prawdę o swoim stanie zdrowia. Co powiedział jej lekarz? Czy może czuć się spokojna? A może wręcz przeciwnie - ziścił się najczarniejszy scenariusz dla jednej z głównych postaci serialu „Przyjaciółki”?

- Istnieje możliwość, że jest to guzek łagodny - stwierdza lekarz. Dodaje jednak, że niezbędne są kolejne badania. - Nie podoba mi się ten guzek. Tym bardziej, że ma pani rodzinne obciążenia - mówi onkolog, kierując Zuzę na biopsję. Opinia doktora wyprowadza bankierkę z równowagi. Czuje się przytłoczona. Jest załamana tym, co usłyszała po konsultacji.

Tymczasem w banku dochodzi do zabawnej sytuacji. Dagmar jest świadkiem badania, podczas którego Zuza sprawdza dotykiem swoje piersi. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że jego przełożona chce zrobić sobie estetyczną korekcję biustu. Jak na taką sugestię zareaguje Markiewicz?

Zuza nie chce mówić nikomu o swoich rozterkach i problemach. Podczas spotkania z Ingą, Patrycją i Anką jest wyraźnie poirytowana, a podejmowane przez przyjaciółki kwestie określa mianem „tematów z d…”. Nie informuje również o niczym Jaśka. Czy najbliżsi dowiedzą się prawdy o kondycji Zuzy?

Bankierka nie chce czekać w niepewności. Idzie do kliniki wykonać zaleconą biopsję. Jakie będą jej wyniki? Czy diagnoza rozwieje wszelkie wątpliwości? Potwierdzi obecność nowotworu czy oddali jego widmo? Co jeszcze wydarzy się w życiu Patrycji, Zuzy, Anki i Ingi?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 138

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 137: Małżeńskie problemy Anki
„Przyjaciółki” - odcinek 136: Cienie przeszłości
„Przyjaciółki” - odcinek 135: Strzelecki na krawędzi
„Przyjaciółki” - odcinek 134: Co dalej z Patrycją?
„Przyjaciółki” - odcinek 133: Czego on chce od Ingi?

Komentarze
© Polsat 2019