2018-10-04

„Przyjaciółki” - odcinek 139: Teść wchodzi do gry

0

Dariusz Jeleński nawiązuje bliski kontakt z Patrycją. Były teść jest jej wdzięczy za uratowanie życia. Wyczuwa też w kobiecie pokrewną duszę. Czy ta relacja wpłynie na stosunki Patrycji z Wiktorem? Jakie są szanse na uratowanie małżeństwa?

Starszy pan bardzo nalega na spotkanie w kawiarni. Patrycja początkowo nie chce się zgodzić, nie widzi sensu zacieśniania relacji z ojcem mężczyzny, z którym zamierza się rozwieść. Ulega jednak jego namowom.

- Nie wiedziałem, że syn ponownie się ożenił - stwierdził Dariusz. - Wiktor się ode mnie odciął, rozwala wszystko wokół siebie - stwierdził mężczyzna. - To są skomplikowane sytuacje - skwitowała Patrycja, nie chcąc kontynuować tematu. Zauważyła też, że Dariusz bardzo surowo traktuje syna. Podczas rozmowy w lokalu, nieoczekiwanie pojawił się Wiktor. Między ojcem a synem doszło do awantury. - Teraz już wiem, dlaczego od ciebie uciekła - krzyczy Jeleński senior w obecności klientów kawiarni.

Patrycja jest w szoku. Zaczyna rozumieć, że agresja i nieprzewidywalność Wiktora może wynikać z jego dzieciństwa. Ze swoich przemyśleń zwierza się Tadkowi. Mężczyzna jest wyraźnie niezadowolony z zainteresowania, jakie Patrycja kieruje w kierunku rodziny Jeleńskich. Mimo wszystkich problemów i strasznych wspomnień kobieta decyduje się wykonać przyjazny gest pod adresem męża.

Co postanowiła? Czy para wróci do siebie i zapomni o przeszłości? Jak potoczą się ich dalsze losy?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 139

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 138: Zdrowotny problem Zuzy
„Przyjaciółki” - odcinek 137: Małżeńskie problemy Anki
„Przyjaciółki” - odcinek 136: Cienie przeszłości
„Przyjaciółki” - odcinek 135: Strzelecki na krawędzi
„Przyjaciółki” - odcinek 134: Co dalej z Patrycją?

Komentarze
© Polsat 2020