2018-10-25

„Przyjaciółki” - odcinek 142: Jak żyć po operacji?

0

Zuza wraca do domu ze szpitala i jest zmotywowana, aby walczyć z rakiem. Jasiek uważa, że jego partnerka powinna bardziej się oszczędzać. Czy posłucha rad ukochanego? Kto poza bliskimi jeszcze wie o jej chorobie?

Jest pełna energii i bardzo chce być aktywna, a przy tym udaje, że nic się nie stało. - Mam wycięte to gówno i zamknięte w słoiku - sugestywnie tonuje prośby bliskich, którzy nalegają, aby położyła się i odpoczywała. Na spacerze dochodzi do scysji z Jaśkiem. O co się pokłócili?

Przyjaciółki także naciskają na Zuzę, żeby nie nadwyrężała się po tak poważnym zabiegu. To wprowadza ją w coraz większy stan irytacji. Chce udowodnić wszystkim, że jej życie po operacji nie musi się radykalnie zmieniać.

Wraz z Anką, Patrycją, Ingą i Dorotą wybiera się na koncert muzyki klasycznej. Zgrywa twardzielkę i lekceważy wszelkie przejawy troski ze strony otoczenia. Kolejne osoby zwracają jej uwagę. - Musisz dać sobie pomóc - apeluje Stefa, dodając, że Zuza jest teraz też odpowiedzialna za dzieci.

Markiewicz do tej pory skrywała w pracy, jaki jest stan jej zdrowia. Podczas zebrania nieoczekiwanie informuje kierownictwo banku i współpracowników o tym, że miała guza w piersi. Jak zareagują przełożeni? Czy Zuza będzie pracować w takim tempie jak dotychczas? Czy uda jej się odpowiednio zadbać o swoje zdrowie i życie?

Co jeszcze wydarzyło się w ósmym odcinku dwunastego sezonu serialu „Przyjaciółki”?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 142

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 141: Kolejne zawirowania
„Przyjaciółki” - odcinek 140: Poznać prawdę o zdrowiu
„Przyjaciółki” - odcinek 139: Teść wchodzi do gry
„Przyjaciółki” - odcinek 138: Zdrowotny problem Zuzy
„Przyjaciółki” - odcinek 137: Małżeńskie problemy Anki

Komentarze
© Polsat 2020