2018-11-08

„Przyjaciółki” - odcinek 144: Furia nietrzeźwego Strzeleckiego

0

Paweł nieoczekiwanie wkracza do kancelarii adwokackiej, gdzie pracuje Anka. Były prawnik jest kompletnie pijany. Urządza w biurze karczemną awanturę. Co wywołało jego wściekłość? Jaki był finał tej nieprzyjemnej sytuacji? I jakie będą jej skutki?

Podczas jednego z zebrań zespołu prawników do sali konferencyjnej wchodzi kompletnie pijany Paweł Strzelecki. Z furią wyrywa się pracownikom ochrony i beszta osoby obecne w pomieszczeniu. Oskarża szefa kancelarii, Tomasza, że romansuje z jego żoną, Anką. Były prawnik nie przebiera w słowach, jest wulgarny i wyjątkowo agresywny. Kiedy w końcu zostaje usunięty z budynku, Anka nie potrafi ukryć łez. Na domiar złego uszczypliwe uwagi i wymowne spojrzenia padają w jej kierunku ze strony nieżyczliwych Strzeleckiej współpracowników. Jak poradzi sobie ze wstydem?

Nieoczekiwanie szef proponuje zapłakanej Ance, że odwiezie ją do domu. W drodze kobieta odzyskuje dobre samopoczucie. Świadkami przyjazdu matki w towarzystwie obcego mężczyzny są Staś i Franek. - Zobacz, nowy tatuś - mówi z przekąsem jeden z nich. Chłopcy odsuwają się od mamy. Mają jej za złe, że wyrzuciła Pawła z domu. Czy kobieta znajdzie sposób, aby zjednać sobie synów? Czy wie, jak przekonać ich do swojego postępowania?

Na tym wcale nie kończą się problemy prawniczki. Pewnego wieczora zastaje bowiem w domu Julkę w towarzystwie swojej biologicznej babci - prawdziwej matki Anki. Kobiety próbują przekonać Strzelecką, że oddanie małego Oliwiera do adopcji nie jest złym pomysłem. Ta nie chce o tym słyszeć i bardzo przeżywa rozmowę. Czy Julka i Anka są w stanie jeszcze się do siebie zbliżyć?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 144

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 143: Anka chce ratować wnuka
„Przyjaciółki” - odcinek 142: Jak żyć po operacji?
„Przyjaciółki” - odcinek 141: Kolejne zawirowania
„Przyjaciółki” - odcinek 140: Poznać prawdę o zdrowiu
„Przyjaciółki” - odcinek 139: Teść wchodzi do gry

Komentarze