2018-11-01

„Przyjaciółki” - odcinek 143: Anka chce ratować wnuka

0

Strzelecka nie może uwierzyć, że Julka postanowiła oddać Oliwiera do adopcji. Jest wzburzona, bo takie zachowanie nie mieści się jej w głowie. Czy Ance uda się zapobiec oddaniu wnuka do obcej rodziny?

- Mamo, ja ci mówiłam, że nie chcę tego dziecka. Nie kocham go, nie rozumiesz? Nie czuję tego, zmuszam się - krzyczy Julka w kierunku matki. - Jak możesz oddać syna komuś obcemu!? - ripostuje Anka Strzelecka. Córka nie słucha jednak żadnych argumentów. Jest przekonana odnośnie do swojej decyzji. - W życiu nie pozwolę ci oddać dziecka! - grzmi Anka. Co zamierza zrobić, aby zatrzymać chłopca w rodzinie? W jaki sposób będzie próbowała zapobiec adopcji? Czy uda jej się przekonać córkę do zmiany stanowiska?

Strzelecka zwierza się ze swoich problemów i wątpliwości Indze oraz Patrycji. Przyjaciółki wspierają ją i podsuwają kilka pomysłów na rozwiązanie sprawy. Co ustaliły? Czy uda im się wdrożyć ten plan?

Gdy Anka spotyka w swoim domu kandydatów na rodzinę zastępczą chłopca, orientuje się, że sprawy zaszły za daleko. Wywiązuje się awantura, w której istotną rolę odgrywa obecny wówczas w domu Strzeleckich szef Anki. Co wyniknie ze sporu? Czy mały Olivier pozostanie z babcią? Jaką funkcję w życiu kobiety zacznie spełniać jej przełożony z kancelarii prawnej? Czy Paweł Strzelecki w końcu wróci do rodziny?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 143

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 142: Jak żyć po operacji?
„Przyjaciółki” - odcinek 141: Kolejne zawirowania
„Przyjaciółki” - odcinek 140: Poznać prawdę o zdrowiu
„Przyjaciółki” - odcinek 139: Teść wchodzi do gry
„Przyjaciółki” - odcinek 138: Zdrowotny problem Zuzy

Komentarze