2019-03-07

„Przyjaciółki” - odcinek 148: Czy Weronika nie da za wygraną?

0

Patrycja czuje się coraz bardziej osaczona. Ktoś nieustannie wydzwania do niej z nieznanego numeru. Kiedy odbiera, słychać jedynie ciszę. Kto nęka kobietę, która na nowo zaczęła układać sobie życie? Czy ktoś chce zniszczyć jej szczęście? Czyżby stała za tym Weronika?

Niezrównoważona kobieta, będąc w ciąży, uprowadziła Kochan i omal nie doprowadziła do poważnego wypadku samochodowego. Później życie poukładało się jednak dla Patrycji szczęśliwie. Fryzjerka ponownie zeszła się z Wiktorem Jeleńskim. Wspólnie wychowują dzieci, w tym jedno, które jest owocem romansu adwokata z niezrównoważoną Werpniką. Dobrobyt i spokój nie powodują jednak, że Patrycja traci czujność. Okazuje się bowiem, że numer telefonu należy do firmy architektonicznej, w której od niedawna pracuje Wika. Patrycja już wie, że intuicja jej nie zawiodła.

- Wiedziałam, że ona się w końcu odezwie. Matka nie zapomina o dziecku - tłumaczy w rozmowie z Zuzą. - Ona jest kompletnie nieobliczalna - stwierdza Patrycja, a Zuza zaznacza, że szalona kobieta nie powinna zagrażać rodzinie, ponieważ zrzekła się opieki nad małą Klarą.

Na ulicy dochodzi do przypadkowego spotkania Patrycji z jej prześladowczynią. Okazuje się, że Weronika zaczyna rozmawiać z żoną Jeleńskiego jak gdyby nigdy nic. Chce się z nią umówić na kawę. - Mamy sobie tyle do powiedzenia - mówi uradowana Weronika. Patrycja jest w szoku, nie wie, jak się zachować. Po porwaniu boi się o życie swoje i dzieci. Irytuje ją bagatelizowanie problemu przez adwokata Jeleńskiego. - Ona nam nie odpuści, nie da nam spokoju - krzyczy Patrycja.

Czy faktycznie jest się czego obawiać? Czy Wiktora wciąż coś łączy z byłą kochanką?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 148

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 147: Pozorna mała stabilizacja
„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 145: Gdzie odbędzie się ślub?
„Przyjaciółki” - odcinek 144: Furia nietrzeźwego Strzeleckiego
„Przyjaciółki” - odcinek 143: Anka chce ratować wnuka

Komentarze