2019-02-28

„Przyjaciółki” - odcinek 147: Pozorna mała stabilizacja

0

W życiu Patrycji, Ingi, Anki i Zuzy trwa prawdziwa sielanka. Wydaje się, że bohaterki serialu wszystko sobie znakomicie poukładały. Spokój jest jednak tylko pozorny. Losy każdej z przyjaciółek mogą się bowiem odmienić jak w kalejdoskopie. Jako pierwsza o tym, że fortuna kołem się toczy, przekonuje się Anka.

W życiu Strzeleckich wszystko zaczyna wracać do dawnego porządku. Paweł powrócił na łono rodziny i zrezygnował z alkoholu. Wrócił też do zawodu prawnika, w którym odnosi kolejne sukcesy. Julka zaczęła natomiast poważnie podchodzić do roli matki i aktywnie wychowuje małego Oliwiera.

Strzeleccy zaprzyjaźniają się z nowymi sąsiadami, z którymi wspólnie spędzają czas, grając w planszówki. - Myślałam, że z Pawłem spieprzyliśmy wszystko. A jednak się udało - zwierza się Anka Indze i Patrycji. Wydaje się, że życie rodzinne małżeństwa adwokatów zmierza w dobrym kierunku. Nieoczekiwane wyznanie Pawła zmienia jednak wszystko… Okazuje się, że mecenas Strzelecki zakochał się w Mariannie - uroczej sąsiadce. Jak Anka sobie z tym poradzi?

Inga odzyskuje dawną figurę. Głównym zajęciem, które zaprząta jej głowę, są coraz to nowe zabiegi medycyny estetycznej. Kobieta wpada w wir randek. Twierdzi, że w ten sposób korzysta z życia, a faceta na serio i tak nie znajdzie. Jej relacje z byłymi partnerami układają się poprawnie i wydaje się, że powoli wychodzi na prostą.

Natomiast u Patrycji istna sielanka. Ponownie zeszła się z Wiktorem Jeleńskim. Wspólnie wychowują dzieci, w tym jedno, które jest owocem romansu adwokata z niezrównoważoną Weroniką. Dobrobyt i spokój nie powodują jednak, że Patrycja traci czujność. Instynktownie czuje, że coś wisi w powietrzu. Podejrzewa, że ktoś próbuje się dostać na teren posesji, w której mieszka.

Zuza po powrocie z półrocznej terapii w Stanach Zjednoczonych czuje się jak gość we własnym domu. Wszystko się tu zmieniło, a dzieci prawie jej nie poznają. Długo wyczekiwany przez Jaśka dzień powrotu ukochanej kończy się kłótnią. Czy uda im się z powrotem poskładać związek? Jak potoczą się dalsze losy wszystkich przyjaciółek?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 147

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 145: Gdzie odbędzie się ślub?
„Przyjaciółki” - odcinek 144: Furia nietrzeźwego Strzeleckiego
„Przyjaciółki” - odcinek 143: Anka chce ratować wnuka
„Przyjaciółki” - odcinek 142: Jak żyć po operacji?

Komentarze