2019-03-13

„Ślad” - odcinek 39: Mroczna tajemnica zakładu pogrzebowego

0

Detektyw z Centralnego Wydziału Śledczego poszukuje Leny Rodowskiej - córki generała policji. Zwłoki dziewczyny zostają w końcu odnalezione na cmentarzu, na którym stróżował jej kochanek. Czy to on stoi za zbrodnią?

- Lena to było późne dziecko dojrzałych rodziców, o trudnym charakterze - stwierdziła inspektor Różańska. Ojciec Rodowskiej był mentorem i przyjacielem szefowej Centralnego Wydziału Śledczego. Renata Różańska przeżywa sprawę i odbiera śmierć Leny bardzo osobiście. Z nerwów zasłabła na korytarzu biura… Jak na tę sytuację zareagują podlegli jej oficerowie?

Tymczasem członek rodziny właściciela zakładu pogrzebowego był świadkiem zdarzenia i chciał zaszantażować przestępcę nagraniem, co obróciło się przeciwko niemu. Po jakimś czasie również i on zostaje znaleziony martwy...

Związek ze sprawą ma także młody piłkarz, Maks Tkacz, który niedawno świętował angaż w czeskim klubie. Sytuacja staje się coraz bardziej zagmatwana. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest również właściciel firmy pogrzebowej Józewicza - lokalnego bonzo. Śledczy otrzymują jednak nieoczekiwane wsparcie w sprawie. Czy dzięki temu uda im się rozwikłać zagadkę zbrodni?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 39

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 38: Podwójne zycie szanowanego prawnika
„Ślad” - odcinek 37: Czapka niewidka
„Ślad” - odcinek 36: Brutalne porwanie dyrektora
„Ślad” - odcinek 35: Książkowy scenariusz przestępstwa
„Ślad” - odcinek 34: Podwójne życie Natalii J. 
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020