2019-03-12

„Ślad” - odcinek 38: Podwójne życie szanowanego prawnika

0

Adwokat Tadeusz Milski ulega wypadkowi drogowemu i ponosi poważne obrażenia. Mężczyzna prowadził sprawę swojej kochanki oskarżonej o spowodowanie samobójstwa uczennicy. Czy ma to jakiś związek z wypadkiem?

Centralny Wydział Śledczy snuje przypuszczenia, że zajście na drodze nie było dziełem przypadku, lecz zostało zaplanowane przez ojca samobójczyni, Michała Rzeckiego. - To nie jest zbieg okoliczności. Adwokat leży w śpiączce, a lekarze nic nie prognozują - stwierdza jeden z funkcjonariuszy prowadzących postępowanie. - Sprawy z adwokatami zawsze są trudne - kwituje Jacek Zaręba, który w laboratorium analizuje ślady wypadku.

W dniu zdarzenia znika także córka oskarżonej Arlety - dziewczyna o imieniu Ola. Matka nastolatki informuje, że kilkukrotnie zdarzało się jej znikać z domu na kilka dni. Policjanci próbują ustalić, jaką rolę odgrywał w tym wszystkim sam prawnik. W prywatnej korespondencji dziewczyny pojawia się on bowiem w nietypowym kontekście. Zainteresowanie śledczej Julii Sulimowskiej budzi także Aleksander Stolarczyk, sąsiad Arlety. Oficer podejrzewa, że on także jest kochankiem nauczycielki i może pełnić istotną funkcję w sprawie.

Na jaki trop wpadną pracownicy Centralnego Wydziału Śledczego? Czy rozwiązanie kryminalnej zagadki będzie dla nich zaskakujące?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 38

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 37: Czapka niewidka
„Ślad” - odcinek 36: Brutalne porwanie dyrektora
„Ślad” - odcinek 35: Książkowy scenariusz przestępstwa
„Ślad” - odcinek 34: Podwójne życie Natalii J.
„Ślad” - odcinek 33: Kryminalne oblicze nastolatków 
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020