2019-03-05

„Ślad” - odcinek 34: Podwójne życie Natalii J.

0

Centralny Wydział Śledczy przybywa na miejsce znalezienia zwłok młodej nauczycielki języka polskiego, Natalii Jaworskiej. Pojawia się tam również jej uczeń, który twierdzi, że to on odkrył ciało i wezwał policję. Czy ma coś do ukrycia? Jest w jakiś sposób zamieszany w sprawę?

Szybko się okazuje, że Natalia od pewnego czasu prowadziła podwójne życie, które ukrywała przed szkolnym otoczeniem. - Trochę dziwny zestaw ubrań, połączenie ciuchów z bazaru z zestawami z drogich butików - stwierdza jeden z funkcjonariuszy CWŚ, oglądając zawartość szafy ofiary. Zdaniem śledczych kobieta mogła dorabiać sobie jako prostytutka.

Funkcjonariusze docierają do Sylwii Brzozowskiej, znajomej Natalii z jej drugiego świata. Sylwia twierdzi, że Natalia pomagała jej zemścić się na pewnym mężczyźnie, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli i kobieta przestała posłusznie wykonywać polecenia koleżanki.

Oficerom udaje się złapać delikwenta w zasadzkę. Deklaruje on jednak, że sam został oszukany przez Natalię, a z jej śmiercią nie ma nic wspólnego. Komu wierzyć, jeśli wszystko wskazuje na to, że każdy z podejrzanych ma na rękach krew denatki?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 34

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 33: Kryminalne oblicze nastolatków
„Ślad” - odcinek 32: Tajemnica właścicielki butiku
„Ślad” - odcinek 31: Zbrodnia z seksem w tle
„Ślad” - odcinek 30: Niemowlę, oszustwo i tajemnicza trucizna
„Ślad” - odcinek 29: Kim jest zabita kobieta? 
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020