2019-02-25

„Ślad” - odcinek 29: Kim jest zabita kobieta?

0

Centralny Wydział Śledczy bada zabójstwo Marii Krasickiej, której śmierć upozorowano na wypadek samochodowy. Podejrzenia funkcjonariuszy padają na najbliższych ofiary. Jaki mogli mieć motyw? Czy tylko im zależało na jej śmierci?

Mąż Krasickiej wzbudził zainteresowanie pracowników CWŚ. Przyciśnięty przez inspektora Kotowicza mężczyzna zaczyna gubić się w zeznaniach. Małżonek denatki zarzeka się jednak, że w czasie zabójstwa był ze swoją kochanką Katarzyną Płońską. - Okłamał mnie pan, panie Krasicki - mówi mu w końcu Kotowicz, kiedy wychodzi na jaw, że przesłuchiwany podawał nieprawdziwe informacje dotyczące miejsca pobytu w dniu śmierci żony.

CWŚ ustala, że Krasicka wynajęła sobowtóra, aktorkę Anitę Turską, żeby sama mogła bez ograniczeń śledzić swojego męża, którego podejrzewała o romans z młodą, atrakcyjną koleżanką. W toku śledztwa okazuje się, że zabita kobieta to nie Krasicka, a właśnie Turska!

Wyjaśnia się ponadto, że Krasicki współpracuje z bandą fałszerzy pieniędzy, do której należy także Płońska. To właśnie ich śledziła Krasicka, kiedy została porwana.

Czy oficerowie CWŚ będą w stanie uratować kobietę? W grę wchodzi życie szefowej fundacji…

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 29

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 28: Zabici za złe nazwisko
„Ślad” - odcinek 27: Butelka z zatrutym koniakiem
„Ślad” - odcinek 26: Śmiertelny wynalazek
„Ślad” - odcinek 25: Polowanie na zwyrodnialca
„Ślad” - odcinek 24: Jakie tajemnice kryje DNA?
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2019