2019-02-27

„Ślad” - odcinek 31: Zbrodnia z seksem w tle

0

Znaleziono zwłoki studenta Marcina Rybackiego. Mężczyzna został zamordowany ciosem cegłą w tył głowy. Wszystko upozorowano na napad rabunkowy. W tle pojawiły się również narkotyki. Tymczasem CWŚ wpada na nieoczekiwany, bo obyczajowy trop morderstwa. Dlaczego 22-letni student musiał zginąć?

Dzięki zeznaniom kolegi z akademika ofiary Centralny Wydział Śledczy dowiaduje się o wynajmowanym przez denata mieszkaniu. Policjanci ustalają tożsamość dwóch kobiet, które odwiedzały tam zamordowanego mężczyznę i to one stają się głównymi podejrzanymi w sprawie: są to żona dziekana Krajewskiego i kochanka ofiary, a także wykładowczyni o nazwisku Kalinowska.

Okazuje się także, że Rybacki w zmowie z Kalinowską szantażował Krajewską nagraniem, na którym zarejestrował, jak uprawiają seks. Z tego powodu Krajewska przekazała studentowi kopie dokumentów ujawniających nieuczciwe machinacje Kalinowskiej związane z wydatkami uczelni. Rybacki szantażował nimi z kolei Kalinowską. 22-latek naraził się w ten sposób obu kobietom, które miały wystarczający powód, aby usunąć zdradzieckiego kochanka i jednocześnie szantażystę. Jednak w śledztwie prowadzonym przez zespół CWŚ wychodzą na światło dzienne jeszcze bardziej zaskakujące powiązania i mroczniejsze tajemnice, sięgające najwyższych kręgów uczelni. Co kryje prawda?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 31

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 30: Niemowlę, oszustwo i tajemnicza trucizna
„Ślad” - odcinek 29: Kim jest zabita kobieta?
„Ślad” - odcinek 28: Zabici za złe nazwisko
„Ślad” - odcinek 27: Butelka z zatrutym koniakiem
„Ślad” - odcinek 26: Śmiertelny wynalazek 
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020