2019-03-04

„Ślad” - odcinek 33: Kryminalne oblicze nastolatków

0

Lena Świderska, uczennica klasy maturalnej liceum ogólnokształcącego, została zabita nieopodal szkoły. Nieznany sprawca zadał dziewczynie cios prosto w serce. Kto mógł czyhać na jej życie? Czy w mord zamieszani są uczniowie?

Lena nie była ulubienicą kolegów ani nauczycieli. Słaba uczennica, outsiderka z rodziny patologicznej. Była podejrzewana o kradzieże, które dotknęły wielu uczniów. - Młoda, miała całe życie przed sobą - stwierdziła z żalem w głosie inspektor Renata Różańska. Technicy nie znaleźli odcisków palców sprawcy. Oficerowie odkryli jednak, że w dniu zabójstwa ofiara miała przy sobie aparat fotograficzny, który wcześniej został skradziony Jankowi Zabłockiemu, koledze z klasy Świderskiej. - Janek to dusza artystyczna, wrażliwy chłopiec - tłumaczył funkcjonariuszom Centralnego Wydziału Śledczego dyrektor szkoły.

Zabłocki sam wkrótce po śmierci Leny zostaje napadnięty na własnej klatce schodowej. W szamotaninie rani napastnika. Bandyta pozostawia ślady krwi. Policja podejmuje trop, który prowadzi do tajemniczego przyjaciela Świderskiej z czasów pobytu w domu dziecka. Śledczy podejrzewają, że znajomy z „bidula” mógł zabić dziewczynę w przypływie zazdrości za to, że odrzuciła jego zaloty.

Sprawa nie jest jednak taka prosta i zaczyna zataczać coraz szersze kręgi. Chcąc ustalić, kto zabił Lenę, funkcjonariusze CWŚ muszą zmierzyć się ze szkolnymi sekretami, które zmienią życie wielu maturzystów... Jaki tak naprawdę był motyw zabójstwa i kto się go dopuścił?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 33

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 32: Tajemnica właścicielki butiku
„Ślad” - odcinek 31: Zbrodnia z seksem w tle
„Ślad” - odcinek 30: Niemowlę, oszustwo i tajemnicza trucizna
„Ślad” - odcinek 29: Kim jest zabita kobieta?
„Ślad” - odcinek 28: Zabici za złe nazwisko 
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020