2018-11-29

„Przyjaciółki”: Czy Dorota na stałe odeszła od Eryka?

0

Mała stabilizacja u boku bogatego biznesmena to już przeszłość. Kobiecie zmieniły się priorytety. Dokąd zaprowadzi ją los? Czy Dorota podjęła słuszną decyzję zmieniając po raz kolejny swoje życie?

Wydawało się, że mama Mirandy ma wszystko, czego pragnęła. Bogatego męża, piękny dom, swobodę i bezpieczeństwo. Co prawda sielankę chciała zakłócić dorosła córka Eryka - Adela, ale sprytna Dorota wykorzystała chwilę słabości dziewczyny, aby pozbyć jej się z posiadłości męża. Nakryła Adelę uprawiającą seks z ogrodnikiem w furgonetce zaparkowanej w ogrodzie na terenie rodzinnej posesji.

- Pan ma sadzić, a nie wsadzać! - grzmiała w kierunku zaskoczonej in flagranti pary. - Już chyba zapomniałaś, jak to jest czuć motyle w brzuchu - odparowała Adela, dodając, że wyprowadza się z domu taty. - Udław się w tej złotej klatce - dodała młoda kobieta.

Dorota, choć zadowolona z pozbycia się rywalki o względy Eryka refleksyjnie myśli o swoim życiu. Czego tak naprawdę pragnie? Co sprawia, że jest szczęśliwa? Do jakich wniosków doszła? Ostatni odcinek 12. sezonu serialu „Przyjaciółki” pozornie przyniósł rozwiązanie dylematów Doroty.

- Eryku, bardzo cię lubię i szanuję. Jesteś uczciwym i odpowiedzialnym mężem, ale… - zwraca się do starszego partnera. Ku jej zaskoczeniu mężczyzna wie, o co jej chodzi. - Brakuje ci zakochania, adrenaliny - stwierdza biznesmen.

Wydaje się, że para rozstaje się w zgodzie. Dorota z córką Mirandą opuszcza willę Eryka. Czy ich losy ponownie się przetną? Jak poradzi sobie kobieta? Odpowiedzi na te pytania widzowie i fani serialu poznają już wiosną w 13. sezonie serialu „Przyjaciółki”

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki”

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Joanna Liszowska z tajemniczym bobasem. Kto jest ojcem?
„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu
Wielki finał dwunastego sezonu serialu „Przyjaciółki”
Rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu serialu „Przyjaciółki”
Anita Sokołowska: Aktorstwo? Nie byłam przygotowana…
Agnieszka Sienkiewicz: Nie zawsze jestem taka wesoła

Komentarze
© Polsat 2020