2018-11-16

„World of Dance - Polska”: Finał i 100 tysięcy dolarów dla...

0

Wiemy, kto otrzymał nagrodę główną w pierwszej polskiej edycji show. Za nami wielki finał tanecznego programu „World of Dance - Polska”! 6 najlepszych uczestników zaprezentowało pokazy na najwyższym światowym poziomie. W decydującym odcinku nie zabrakło emocji i niespodzianek! Kto najbardziej zachwycił jurorów? Ildar Gaynutdinov!

Pierwszy pojedynek w kategorii juniorzy. Taneczną bitwę rozpoczął charyzmatyczny występ Sary Silvy i Mateusza Stawowego. Jak wypadła mistrzowska para tańca towarzyskiego? Duet poniosła dziecięca wyobraźnia i ogromna energia. A wszystko to w rytm motywu przewodniego z bajki „Hotel Transylwania”. - Świetnie partnerowałaś, Sara - mówił Michał Malitowski. - To było w iście hollywoodzkim stylu! Chcę was jeszcze oglądać - podsumowała jurorka. Punktacja? 96.

- To będzie dosyć zacięta walka - mówił jeszcze przed finałem jeden z członków formacji Atom Mini. Czy zdołali przebić wysokie noty swoich poprzedników? Dzieciaki zaprezentowały bardzo egzotyczną i jednocześnie gorącą choreografię. - Jestem z was szalenie dumna - wskazała Edyta Herbuś. - Chcę do waszego plemienia - ekscytowała się aktorka. - Dziękuję, że trafiliście w moje gusta - dodał „Roofi”. Na tablicy wyświetliło się 97.3. Atom Mini w ścisłym finale!

Beta i Kuchta pokazali się jako pierwsi w rywalizacji z kategorii dorośli. - Naszą mocną stroną jest dystans i poczucie humoru - tłumaczył jeden z chłopaków przed wejściem na scenę. I dokładnie taki był ich występ! Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem talentu pary. „Roofi” przyznał indywidualnie 100 punktów. A średnia? 97.7.

Ich konkurent Ildar Gaynutdinov nie dał za wygraną. Po raz kolejny pokazał swoją wrażliwą i emocjonalną stronę. - Zatańczyłeś fenomenalnie - ocenił Michał Malitowski. - To twoje elastyczne ciało... Szok! - dodał juror. Edyta Herbuś zwróciła uwagę na scenografię i efekty wizualne. - Cały czas wzrastasz - mówiła wzruszona, nawiązując do skrzydeł na ekranie. Noty? 99.7. To pewny awans do finałowej trójki!

A kto był najlepszy, jeśli chodzi o formacje? Pojedynek rozpoczęła polska ekipa East Side Crew. - Pokażemy zupełnie inne emocje - zapowiadali jej członkowie. Dotrzymali słowa! Skład sięgnął do hip-hopu z lat 90. Ta inspiracja bardzo spodobała się jury. - Powiem szczerze, co za szał. Poszłabym z wami na dobre party - skomentowała uśmiechnięta Edyta Herbuś. - Jesteście świetni - dodała. Zespół otrzymał 97 punktów.

Taneczna odpowiedź TSN. - Traktujemy wszystko na serio - mówił jeden z członków grupy w rozmowie z Olgą Kalicką. Jak poszło? - U was bardziej newschool. Wszystko jest bardzo ułożone i zaplanowane w punkt - chwalił formację Michał Malitowski. - Wszystko wykonane na sto procent. Zabraknie mi skali. Dla mnie bomba! - wtórował mu członek Fair Play Crew. Ocena końcowa: 99. TSN mogli już szykować się do walki o 100 tysięcy dolarów.

Najciekawszy moment „World of Dance - Polska”! I wyszli oni, cali na biało... O kim mowa? O fenomenalnym składzie Atom Mini. - Klimat zrobił się zupełnie inny - podkreślił zdumiony Michał Malitowski. Dzieciaki zadedykowały swój występ chorej koleżance. - Nie zawiodłem się - ocenił Rafał Kamiński. Średnia z obu pokazów finałowych? 97.3.

- Dla mnie taniec jest jak tlen - podkreślał Ildar Gaynutdinov przed wejściem na scenę. I właśnie taką energię zaprezentował w swoim ostatnim show. Po występie Edyta Herbuś wstała i przytuliła uczestnika. - Wzbiłeś się na wyższy poziom. Sięgasz głębiej - powiedziała jurorka. „Roofi” zgodził się z tą opinią. Ile punktów zdobył chłopak? 99.5.

Wynik finału zależał już tylko od formacji TSN. - Oni są ziomami, ale takimi skromnymi, pokornymi - mówiła o zespole jurorka. - Mają męską siłę streetfighterów - podkreślał Michał Malitowski. Jak wypadli w trakcie występu? - Wstałem, żeby pokazać moje uznanie dla was - skomentował Rafał Kamiński. Punkty? 99.

Wszystko stało się jasne! Oto zwycięzca pierwszej edycji „World of Dance - Polska”: Ildar Gaynutdinov! Gratulujemy!

Zobacz zapis czatu na żywo ze studia programu:

Oglądaj w IPLA.TV: „World of Dance - Polska” - odcinek 10 (FINAŁ)

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
Edyta Herbuś zakochana w uczestniku „World of Dance”?
„World of Dance - Polska”: Poznaliśmy komplet finalistów
Zazdrość jurora w „World of Dance - Polska”?
Stylizacje Edyty Herbuś w „World of Dance - Polska”
Znamy pierwszych finalistów „World of Dance - Polska”
„World of Dance - Polska”: Krok bliżej do nagrody głównej
„World of Dance - Polska”: Oto kolejni półfinaliści
„World of Dance - Polska”: Czas pojedynków i trudnych decyzji

Komentarze
© Polsat 2020