2018-11-06

Stylizacje Edyty Herbuś w „World of Dance - Polska”

0

Zobacz wszystkie oszałamiające kreacje jurorki tanecznego show! Stylistka gwiazdy ujawniła, na jakie marki stawia Edyta Herbuś. Jak wygląda współpraca aktorki z Malwiną Wędzikowską? Jak Edyta Herbuś prezentowała się w dotychczasowych odcinkach programu „World of Dance - Polska”?

W gronie jurorów programu „World of Dance - Polska” obok Michała Malitowskiego i Rafała Kamińskiego zasiada Edyta Herbuś. Tancerka poza wiedzą podpartą ogromnym doświadczeniem scenicznym przykuwa uwagę również swoimi barwnymi stylizacjami. Za wszystkie kreacje jurorki w programie odpowiada stylistka Malwina Wędzikowska.

Czym kierowała się podczas pracy z aktorką? - Styl Edyty od lat jest określony i spójny. Współtworząc jej wizerunek do programu, zależało mi przede wszystkim na tym, aby czuła się komfortowo. Mając na uwadze jej urodę i filigranową sylwetkę, zbudowałam styl oparty na minimalizmie, geometrycznej konstrukcji i mocnych, wyrazistych dodatkach.

Stylistka postawiła także na ekskluzywne marki: - W naszej garderobie pojawiło się mnóstwo ciekawych nazwisk ze świata designu, zarówno w przypadku biżuterii - Maria Black, Charlotte Chesnais czy chociażby Shaun Leane, wieloletni współtwórca biżuterii dla Lee McQueen’a - jak również ubrań i butów - Balmain czy Casadei - mówiła.

- Wychodzę z założenia, że to nie metka tworzy styl, a pomysł i konsekwencja w działaniu, dlatego nie ograniczałyśmy się jedynie do znanych, prestiżowych marek, a Edyta miewa na sobie także sukienki z zagranicznych sieciówek - dodała Marcelina.

World of Dance - Polska w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
Znamy pierwszych finalistów „World of Dance - Polska”
Edyta Herbuś mentorką w „World of Dance - Polska”
„World of Dance - Polska”: Krok bliżej do nagrody głównej
„World of Dance - Polska”: Oto kolejni półfinaliści
„World of Dance - Polska”: Czas pojedynków i trudnych decyzji
„World of Dance - Polska”: Breakdance odkryty na nowo
Michał Malitowski spotkał przyjaciółkę w „World of Dance”
„World of Dance - Polska”: Oto taneczna następczyni Beyoncé?
Edyta Herbuś wybrała się w cudowną podróż marzeń
Olga Kalicka z „World of Dance - Polska” już po… weselu
„World of Dance - Polska”: Kto oczarował jurorów?

Komentarze
© Polsat 2019