2018-11-08

Zazdrość jurora w „World of Dance - Polska”?

0

Michał Malitowski do Ildara Gaynutdinova: Wow, I hate you! Co się stało? Dlaczego juror „World of Dance - Polska” użył takich słów? 18-letni tancerz z Rosji, nazywany „czarodziejem tańca” skradł serca polskich widzów, a podczas przygotowań do drugiego półfinału wywołał dodatkowe emocje.

Mentor grupy dorosłych nigdy nie krył, że jest pod wielkim wrażeniem swojego podopiecznego. - Wchodzę i ten piękny Ildar, który jest takim Ikarem, który się po prostu wznosi na wyżyny sztuki. On jest taki piękny, taki idealny i zarazem denerwujący - rozpoczął wypowiedź Michał Malitowski.

- Bo ja sobie uświadamiam, że ja już jestem w innym wieku. On ma przed sobą wszystko i on ma tak naprawdę wszystko, więc taka zazdrość nawet wchodzi w to jak na niego patrzę. Jego ruch jeszcze do tego, jego technika. To jest po prostu: Wow, I hate you! - skomentował juror.

Ildar Gaynutdinov zachwycił swoją wyjątkową osobowością, urokiem, wrażliwością, a przede wszystkim ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 7 lat. To była wówczas jego terapia w walce z chorobą. Gdy był mały, zdiagnozowano u niego autyzm. Regularne treningi pozwoliły mu otworzyć się na świat i rówieśników.

Czy Rosjanin okaże się bezkonkurencyjny? Kto sięgnie po nagrodę główną - 100 tysięcy dolarów?

Oglądaj w IPLA.TV: „World of Dance - Polska” - odcinek 9

Finał World of Dance - Polska w piątek 16 listopada o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
Stylizacje Edyty Herbuś w „World of Dance - Polska”
Znamy pierwszych finalistów „World of Dance - Polska”
„World of Dance - Polska”: Krok bliżej do nagrody głównej
„World of Dance - Polska”: Oto kolejni półfinaliści
„World of Dance - Polska”: Czas pojedynków i trudnych decyzji

Komentarze
© Polsat 2020