2018-11-15

Edyta Herbuś zakochana w uczestniku „World of Dance”?

0

Jeden z występujących sprawił, że jurorce mocniej zabiło serce. O kim mowa? To Ildar Gaynutdinov, od początku pierwszej edycji „World of Dance - Polska” stawiany wśród faworytów do zwycięstwa. Co takiego zrobił 18-letni Rosjanin, że zachwycił uznaną tancerkę? Czy jeszcze ktoś z jury stracił głowę dla jego umiejętności?

Edyta Herbuś nie kryła fascynacji uczestnikiem programu. - Ja z tańcem mam do czynienia od trzydziestu lat, ale jak Ildar wszedł na scenę i zatańczył, to czas się zatrzymał. Po prostu się nie spodziewałam, że taniec może mnie jeszcze tak zachwycić i zaskoczyć. To jest jakieś absolutne zjawisko. To, co on wyprawia, i to, czym on się staje - mówiła jurorka.

Niezwykłe umiejętności chłopaka doprowadziły aktorkę do ciekawych przemyśleń. - Zatańczył i to było tak niezwykłe, że w naturalny, organiczny sposób po prostu chciałam go dotknąć, jakoś go bardziej poczuć jeszcze. Czy ja zakochałam się w Ildarze? - pytała zamyślona Edyta Herbuś.

W ostatecznej bitwie o 100 tysięcy dolarów uczestniczyli: zespół Atom Mini oraz para tańca towarzyskiego Sara Silva i Mateusz Stawowy, formacje East Side Crew i TSN, a także dorośli Beta & Kuchta oraz Ildar Gaynutdinov.

Jurorzy programu w składzie Edyta Herbuś, Michał Malitowski oraz Rafał „Roofi” Kamiński zdecydowali, że nagroda główna trafi do... Ildara!

Oglądaj w IPLA.TV: „World of Dance - Polska” - odcinek 10 (FINAŁ)

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
„World of Dance - Polska”: Poznaliśmy komplet finalistów
Zazdrość jurora w „World of Dance - Polska”?
Stylizacje Edyty Herbuś w „World of Dance - Polska”
Znamy pierwszych finalistów „World of Dance - Polska”
„World of Dance - Polska”: Krok bliżej do nagrody głównej
„World of Dance - Polska”: Oto kolejni półfinaliści
„World of Dance - Polska”: Czas pojedynków i trudnych decyzji

Komentarze
© Polsat 2020