2018-10-03

„Świat według Kiepskich” - odcinek 533: Ciuciubabka

Halinka przeżywa dylematy związane z jej wiekiem. Co z tego wynika? Kiepska traci poczucie własnej wartości i zaczyna uważać się za staruszkę. Czy ktoś pomoże jej odzyskać dobry nastrój? A może znajdzie pocieszenie w ramionach męża? Co okaże się remedium na jej problemy?

Ferdynand strofuje Mariolkę, która ogląda śmieszne filmiki w sieci. - To cię śmieszy? Kto budować będzie Polskę jak ja nogi wyciągnę? - narzeka głowa rodziny. Rozmowę przerywa im zapłakana Halinka, która przeżywa, że po raz pierwszy ktoś ustąpił jej miejsca w tramwaju. - Niech se pani klapnie - powiedział do niej nieznajomy jegomość. Żona żali się Kiepskiemu, jednak ten zdaje się nie rozumieć jej problemu. Kobieta znajduje pocieszenie u Paździochowej, która wspiera ją i ekscytuje się botoksem.

Kiepska spotyka w sklepie odmienioną Malinowską. Okazuje się, że sekretem jej wyglądu jest nie tylko nowa fryzura, lecz także zabiegi medycyny estetycznej. - Kobieta ma tyle lat, na ile się czuje - kwituje prezesowa.

Halinka trafia do kliniki, w której chce wstrzyknąć sobie jad kiełbasiany. Lekarz proponuje jej szereg poprawek upiększających. - Będzie pani babka. Ciuciubabka - twierdzi medyk.

Uraz do tramwajów sprawia, że Halinka przesiada się na rower. Ze względu na to, że od wielu lat nim nie jeździła, ma problem z poruszaniem się nowym środkiem lokomocji i z impetem wjeżdża w ławkę, na której odpoczywa staruszek. - Uważaj jak jedziesz smarkulo jedna, gówniaro ty! - krzyczy zdenerwowany senior. Kiepska, słysząc te słowa, nabiera energii i znów czuje się młoda.

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 533

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 532: Pacynka
„Świat według Kiepskich” - odcinek 531: Bankomat
„Świat według Kiepskich” - odcinek 530: Pies ogrodnika
„Świat według Kiepskich” - odcinek 529: Małżeństwo z rozsądku
„Świat według Kiepskich” - odcinek 528: Mężczyzna w kapeluszu