2018-10-03

„All Together Now”: Padł rekord! Setka jurorów wstała z krzeseł!

0

Mariusz Suchożebrski sprawił, że wraz z nim bawiła się cała ściana jury. Do tej pory nie udało się to nikomu! Kto jeszcze przekonał do siebie Ewę Farnę i całą stuosobową drużynę sędziów w nowym muzycznym show Telewizji POLSAT? Co poza genialnym występem zapadło w pamięć jurorom i widzom piątego odcinka programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

Dużo emocji, więcej emocji, „All Together Now”! Ale zanim potencjalne gwiazdy zaprezentowały swoje umiejętności, jurorzy programu zaśpiewali wspólnie „Tak smakuje życie” - utwór, który w oryginale wykonuje Enej. Była moc!

Do walki o nagrodę w wysokości 100 tys. złotych jako pierwsza przystąpiła Marina Milov. Kosmetyczka z Warszawy przyznała: - Chciałabym usłyszeć opinię Ewy Farny, ponieważ uważam, że ma super głos. Kapitanka jurorów nie do końca była zadowolona z występu. - Niektóre rzeczy są sprawą gustu, a mi nie pasowała twoja barwa głosu - powiedziała piosenkarka. Nie wszyscy oceniający podzielali jednak jej zdanie. Nowa wersja „Rhythm Is A Dancer” została oceniona na 76 punktów.

Czy kolejnej uczestniczce poszło równie dobrze? - Przyjechałam tutaj, żeby się sprawdzić - mówiła stremowana Natalia Zaręba. Okazało się, że stres był zupełnie niepotrzebny. Mimo trudnego repertuaru Czesława Niemena dziewczyna poradziła sobie doskonale. Zaśpiewała prawdziwy klasyk, „Dziwny jest ten świat”. - Popłakać się przy czyjejś piosence, to trzeba mieć naprawdę talent - mówił wzruszony Jacek Dewódzki. Punktacja? 96!

Reprezentacja kobiet w „All Together Now” rośnie w siłę. Patrycja Czaja na co dzień pracuje w ochotniczej straży pożarnej. - Moim marzeniem jest zagrać koncert na wielkiej scenie - ujawniła kobieta. Czy tym występem jest o krok bliżej do spełnienia swojego snu? - Droga moja koleżanko, ja w tym programie wyłączam myślenie, a włączam emocje. Włączyły mi się emocje przy twoim wykonaniu, dlatego z radością wstałem i zaśpiewałem z tobą - ocenił Czesław Jakubiec. Razem z Patrycją bawiło się 45 osób.

Czy w „Śpiewajmy razem” pojawił się sam Justin Bieber? Nie, to tylko Karol Chachurski! Muzyk wykonał cover utworu „Love Yourself” wspomnianego już młodego artysty. To jeden z jego ulubionych numerów, który okazał się przepustką do Top 3. Chłopak otrzymał łącznie 78 głosów. - W tej piosence najważniejszy był timing, a ty go miałeś - komentował występ Paweł Stasiak, lider zespołu Papa D.

Śpiewający fryzjer? Oto Piotr Mazurkiewicz! - Najfajniejszą opcją w mojej pracy jest kontakt z ludźmi - mówił chłopak. - Moja praca jest przyjemnością - dodał przed wejściem na scenę. Czy radość sprawi mu także występ w programie? Jak najbardziej! Żywiołowe wykonanie „Jesteś szalona” porwało do zabawy 57 osób. - Podobało mi się, że zaśpiewałeś całym sercem. Przede wszystkim super dykcję, ładny głos, było czysto. Później zaskoczyłeś nas rapem. To wszystko było świetne - oceniała Iwona Handzlik. Mężczyzna nie dostał się jednak do Top 3.

Karolina Lapczyk, będąc mamą na cały etat, znajduje czas na swoje hobby, czyli śpiewanie. - Jestem dziewczyną z charakterem - przedstawiła się widzom. Czy ta charyzma spodobała się jurorom? Oczywiście! Wykon „Jolene” był strzałem w dziesiątkę. Punktacja? 96! - Najbardziej mnie ujęło to, co w tej piosence jest kluczowe, czyli opowieść, ta przejmująca historia - mówił Tabb. - Mega mi się podobało - dodał producent.

W związku z remisem Karoliny z Natalią, odbyło się tajne głosowanie. Ściana zadecydowała, że pierwsze miejsce w Top 3 w dalszym ciągu należy do Natalii.

Tuż za nią uplasowała się Karolina.

Dominika Bronka Szcześniak pracuje z trudną młodzieżą, pomagając za pośrednictwem arteterapii. - Muzyka jest nieodłączonym elementem mojego życia - powiedziała. To było słychać w pięknym wykonaniu „What’s Up” 4 Non Blondes. - Nie wstałam z jednego powodu. Miałaś bardzo ściśnięte gardło - tłumaczyła swoją decyzję Ewa Farna. Noty? 65.

Gość z zagranicy? Nie! To tylko ucząca angielskiego Karolina Zygner. Dziewczyna marzy o tym, by ewentualnie wygrane pieniądze przeznaczyć na zakup Harleya. - Chciałabym, żeby ci rockowi artyści wstali - ujawniła wokalistka, która zdecydowała się zaśpiewać „Cykady na Cykladach” Maanamu. Tak też było! - Jesteś czadową laską. Zdecydowanie czuć od ciebie potencjał do mocniejszej muzy - chwaliła wykon Anja Orthodox. - Popieram cię, życzę szczęścia - dodała wokalistka Closterkeller. Wynik? 73.

- Hipnotyzuje oczami, niech oczaruje głosem - mówiła Ewa Farna, gdy zobaczyła na scenie Mariusza Suchożebrskiego. Kapitanka jurorów nie pomyliła się!

Podniosłe wykonanie „Human” sprawiło, że z mężczyzną bawili się… wszyscy sędziowie! To pierwszy taki wynik w programie.

- Mariusz, uwielbiam ten numer. Jak go usłyszałem po raz pierwszy, to spadłem z krzesła - wspominał producent Tabb. - Powiem ci tak, od wielu lat po raz pierwszy słyszę rasowy, rockowy wokal w tym kraju - komplementował chłopaka Krzysztof Jaryczewski.

Po solowych występach, pora na damski duet. Kornela Wysocka i Rafaela Maruska żartowały, że potencjalną wygraną przeznaczą na… zakupy. Dziewczyny wykonały dynamiczny przebój „You Shook Me All Night Long”. Jak wyszło? - Było fajnie, bo była energia - mówiła Ewa Farna. - Byłyście dopasowane. Zawładnęłyście całą sceną. Wniosłyście do nas słońce - dodała wokalistka. Ocena? 83. Konkurencja była jednak tak dobra, że to nie wystarczyło, by zagościć w Top 3.

Historyczny wynik Mariusza zagwarantował mu miejsce w finale. Gratulujemy! Natalia i Karolina zmierzyły się w dogrywce. Która dziewczyna wypadła lepiej?

Jury oceniło show Natalii z piosenką „Purple Rain” na 98 punktów, natomiast Karolina za wykon „Killing Me Softly With His Song” otrzymała 74 głosy. Do kolejnego etapu zakwalifikowała się więc Natalia.

Śpiewajmy razem. All Together Now w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Iza Kowalewska: Zdarzyło mi się uronić łzę
Kinga Miśkiewicz: Amatorzy lepsi niż profesjonaliści
„Śpiewajmy razem”: Jeszcze więcej dobrej muzyki i emocji!
Przebojowe „Śpiewajmy razem”. Które hity porwały jury?
Z kim pracuje Ewa Farna? Oto całe jury „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: Mocny start! Są pierwsi finaliści
„All Together Now”: Saszan zakochała się w uczestniku
Igor Kwiatkowski: Biegam jak lis po szalonym kurniku
Jurorzy o kulisach „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2019