2018-09-05

„All Together Now”: Saszan zakochała się w uczestniku

0

Który chłopak zawrócił w głowie popularnej wokalistce? Jak do tego doszło? Saszan opowiada o uczestniku nowego muzycznego show Polsatu, który zrobił na niej największe wrażenie. „Śpiewajmy razem. All Together Now” na antenie od 5 września o godz. 20:30.

- Jest taki jeden chłopak… Jak go spotkam jeszcze raz, to koniecznie muszę sobie zrobić z nim zdjęcie! - mówiła autorka przebojów „Nie chcę ciebie mniej” i „Świat jest nasz” podczas wywiadu z IPLA.TV o swojej przygodzie w roli jurorki programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Saszan będzie jedną ze stu osobowości zasiadających na ścianie jurorów i oceniających występy przyszłych gwiazd. W programie z pewnością nie zabraknie emocji i dobrej zabawy.

Młoda wokalistka nie ukrywa, że tajemniczy mężczyzna z przesłuchań został już jej faworytem. - Mateusz, którego wszyscy zapamiętają na pewno dobrze, ubrany był na czarno, wyglądał jak Pete Doherty, jeden z kumpli Amy Winehouse - ujawniła Saszan w rozmowie z portalem przeAmbitni. - Dla mnie ten chłopak jest nie do przebicia. To nie było tylko wykonanie, ale cała charyzma. Może to mocne słowa, ale zakochałam się w nim… jako w artyście oczywiście! - żartowała gwiazda.

Czy sympatia jurorki przerodzi się w większe uczucie? A może dojdzie do współpracy między Saszan a tajemniczym Mateuszem?

Oglądaj w IPLA.TV: Saszan: Moja energia przyda się w tym programie

„Śpiewajmy razem. All Together Now” od środy 5 września o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Tak bawią się jurorzy „All Together Now”. Cała setka!
Igor Kwiatkowski: Biegam jak lis po szalonym kurniku
Jurorzy o kulisach „Śpiewajmy razem. All Together Now”
Co warto wiedzieć o „Śpiewajmy razem. All Together Now”?
Ewa Farna w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2019