2018-08-30

Jurorzy o kulisach „Śpiewajmy razem. All Together Now”

0

Oto największa grupa sędziów muzycznych w Polsce. Jest ich… 100! Od 5 września widzowie Polsatu będą mieli okazję zobaczyć ich pierwsze oceny i spontaniczne reakcje. Które występy uczestników „Śpiewajmy razem. All Together Now” zrobią na nich największe wrażenie i dadzą przepustkę do finału?

Wielki muzyczny przebój brytyjskiej telewizji jesienią będzie bawił widzów Polsatu. Nikt nie ma wątpliwości, że to będzie wyjątkowe show. - Lubię, kiedy Nina Terentiew nie boi się nowych formatów i nie odgrzewa kotlecika, ale sięga po nowe - wskazała Ewa Farna, której w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” przydzielono rolę kapitana setki jurorów. Wokalistka, która ma już doświadczenie w roli jurora programu „Idol”, z pewnością doskonale poradzi sobie z tak odpowiedzialnym zadaniem.

W licznym gronie oceniających znaleźli się ludzie związani z szeroko pojętą branżą muzyczną. - Super, że są to ludzie, którzy siedzą w muzyce. Wokaliści rockowi, popowi, hip-hopowi, latino, burleska. Mamy przekrój przez całą scenę muzyczną - powiedział Madox, który pojawi się na jurorskiej ścianie i będzie weryfikował potencjał uczestników. Przekonamy się również czy ich talent przemówi m.in. do charyzmatycznej liderki zespołu Closterkeller - Anji Orthodox, aktora musicalowego Dariusza Kordka czy zwycięzcy 10. edycji „Tylko muzyka. Must be the music”, Conrado Yaneza.

- Poziom jest bardzo różny. Są uczestnicy bardzo zaawansowani, tacy, którzy występują na scenie przez długi czas. Są tacy, którzy śpiewają na weselach czy innych okolicznościowych imprezach - opisała bohaterów programu Ramona Rey. Nick Sinckler myśli już o przyszłości tych najbardziej utalentowanych: - Mam nadzieję, że pomogę im na ich drodze do kariery - deklarował.

Muzycy i wokaliści to tylko jedna z grup sędziowskich w „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Nie zabraknie w niej także producentów przebojów, które zna cała Polska, takich jak Tabb z Poznania. To właśnie on jest twórcą najbardziej znanych piosenek takich artystów jak Mezo czy Sound’n’Grace. - Ten koloryt w jury jest mega ważny i bardzo dużo daje. Gdyby dobór był węższy, to program pewnie byłby nudny - zaznaczył Bartosz Zielony w rozmowie z IPLA.TV.

Jak podkreśla Saszan, bycie jurorem w programie rozrywkowym to wyzwanie dla wytrwałych. - Targają nami wielkie emocje! To jest zupełnie coś innego niż oglądanie programu przed telewizorem - skomentowała młoda gwiazda. - W tych emocjach trzeba dać jeszcze jakąś poradę i wytłumaczyć dlaczego tak, a dlaczego nie… Należy dodać trochę merytorycznych uwag, żeby nie mówić „fajnie, bo fajnie”, tylko podać konkrety. To nie jest takie proste - dodała wokalistka.

 

Poznajcie @saszan - jedną ze 100. jurorów @spiewajmyrazempolsat 🎙 Zdolna młoda wokalistka, jedno z największych odkryć wokalnych i wizerunkowych ostatnich lat 🔥 W 2012 roku założyła konto na YouTubie i za namową znajomych zaczęła wrzucać swoje covery. Znalazły one swoich zwolenników i tam zdobyły początki swojej internetowej popularności. Jej debiutancka płyta "RSP" wydana w 2014 roku już w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazła się na 2. miejscu listy OLiS oraz zajmowała czołowe miejsca przez wiele tygodni list sprzedaży. Saszan jest autorką tekstów i współautorką muzyki wszystkich swoich piosenek. Singiel "8 miejsc" zapowiada zbliżający się drugi album artystki. #SpiewajmyRazemPolsat #AllTogetherNowPolsat

Post udostępniony przez Śpiewajmy razem. (@spiewajmyrazempolsat)

Jak w roli jurorów odnajdą się pozostali artyści? Czym jeszcze zaskoczy widzów ściana jurorów?

„Śpiewajmy razem. All Together Now” od środy 5 września o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Co warto wiedzieć o „Śpiewajmy razem. All Together Now”?
Ewa Farna w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2019