2018-09-02

Igor Kwiatkowski: Biegam jak lis po szalonym kurniku

0

Prowadzący „Śpiewajmy razem. All Together Now” o swojej roli w programie. Znany satyryk Igor Kwiatkowski powiedział POLSAT.PL co czeka widzów jesienią. Czym nowe muzyczne show Polsatu zaskoczy wszystkich od środy 5 września?

- Zdecydowałem się na udział w tym programie, dlatego, że kocham śpiew i muzykę. Moja rodzina ma tego serdecznie dosyć, bo cały czas podśpiewuję, parodiuję i przerabiam w głowie teksty piosenek - tłumaczył Igor Kwiatkowski. - Myślę, że to jest taki mój sposób na odreagowanie stresu i napięć związanych z moją pracą na co dzień - dodał.

 

Witamy na oficjalnym Instagramie @spiewajmyrazempolsat 🔥🎶 Już we wrześniu startujemy z nowym muzycznym show @polsatofficial „Śpiewajmy razem. All Together Now” 🔥🎶 Takiego programu jeszcze nie było! Uczestników oceniać będzie aż 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów oraz osobowości z wyjątkową charyzmą :) Program poprowadzi artysta kabaretowy @kwiatkowski_igor ✌🏻 W roli kapitana największego panelu jurorskiego w historii telewizji zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt – @ewa_farna93 🎙🔥🔥 To jak, śpiewamy razem?! :) #SpiewajmyRazemPolsat #AllTogetherNowPolsat

Post udostępniony przez Śpiewajmy razem. (@spiewajmyrazempolsat)

W każdym z ośmiu odcinków Igor Kwiatkowski będzie moderował działania zarówno uczestników, jak i stuosobowego jury, w którym znaleźli się m.in. Saszan, Madox, Ramona Rey, Tabb, Iza Kowalewska i Ewa Farna. To oni będą decydować, kto znajdzie się w finale i otworzy sobie drzwi do kariery. - Przychodzą do nas bardzo kolorowi ludzie. Chociaż moja rola jest taka, żeby to wszystko spinać i rozśmieszać, bardzo się identyfikuję z uczestnikami, szczególnie w tym momencie, kiedy stają przed naszą ścianą - ujawnił prowadzący.

Igor Kwiatkowski zaprezentował próbkę swojego talentu podczas Gali Kabaretowej w Kielcach. Wykonał tam cover utworu „Purple Rain”. - Lubię tę piosenkę. Jest rewelacyjna. Prince podchodzi do mikrofonu, odchodzi, szarpie gitarę, jest rozdarty emocjonalnie - opisał oryginalną wersję. Jego przeróbka cieszy się ogromną popularnością.

Jakich wykonawców prywatnie słucha prowadzący nowego programu w Polsacie? - U mnie na playliście jest The Weeknd. Genialne połączenie słodkiego głosu, elektroniki i mocnych treści. Bardzo mi się to wkręca w głowę. Fajnie się przy tym wraca z występów wieczorem - zdradził satyryk.

- „Śpiewajmy razem. All Together Now” to będzie bardzo fajny program, w którym będzie się działo mnóstwo rzeczy. Stu jurorów... Musicie to zobaczyć! To jest jak szalony kurnik, a ja niczym lis biegam między tym całym kolorowym ptactwem - zachęcał Igor Kwiatkowski na koniec rozmowy z POLSAT.PL i IPLA.TV.

Oglądaj w IPLA.TV: Igor Kwiatkowski: Na ścianie jurorów zdania są podzielone

„Śpiewajmy razem. All Together Now” od środy 5 września o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jurorzy o kulisach „Śpiewajmy razem. All Together Now”
Co warto wiedzieć o „Śpiewajmy razem. All Together Now”?
Ewa Farna w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2019