2018-09-27

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Rafał Szatan jako Julio Iglesias

Jak wypadł w roli hiszpańskiego amanta? Czy zbliżył się do oryginału? Aktor zaśpiewał nieśmiertelny przebój „La Paloma”, który ma potencjał, by rozgrzać do czerwoności widzów i jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co okazało się dla Rafała Szatana największym wyzwaniem przy tym wykonaniu?

Nakład wydawnictw muzycznych Julio Iglesiasa na całym świecie przekroczył 300 milionów, a sam artysta dostał ponad 2500 platynowych płyt i znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się muzyków w historii. Wydał aż 77 albumów! To zasługa nie tylko twórczości artystycznej, lecz także uwodzicielskiego czaru, jaki roztacza wokół siebie i na scenie. Szczyt kariery ma już dawno za sobą, ale mimo to wciąż ma grono wiernych fanów i fanek na całym świecie, bowiem Iglesias to powszechnie znany uwodziciel. Magazyn „Maxim” uznał, że muzyk zasługuje na czwarte miejsce w rankingu „Żyjących legend sexu”. Jak w tak wymagającej roli odnalazł się na scenie muzycznego show Rafał Szatan?

- Ten uśmiech, to spojrzenie, zęby pokazane od ósemki do ósemki - żartował Szatan przed występem. Co ciekawe, Julio jest leworęczny, co okazało się dodatkową trudnością dla naśladującego go Rafała. - Tam jest cała choreografia dłoni, są różne gesty, palce się nagle gdzieś zmieniają, w różny sposób łapie mikrofon, obraca. I jeszcze ten piękny uśmiech - zdradzał w rozmowie z Maćkiem Dowborem.

Jak wypada jako Julio? Czy jego wykonanie wywołało jakieś kobiece omdlenie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 10, odcinek 4

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Wielkie emocje i łzy na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo””
„O Pani!”, Marek Molak to Grzegorz Hyży jak żywy!
Rafał Szatan najlepszy! Zaśpiewał jak Tanita Tikaram
Tak Adriana Kalska robi reggae! Sukces prosto z Jamajki
„Boogie”: Noszenie szpilek to dla mnie wyzwanie
Katarzyna Maciąg: To mądry i uczciwy program
Filip Lato radzi uczestnikom „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Honorata Skarbek najbardziej lubi radykalne zmiany
Mateusz Ziółko: Żaden program nie stawia tak trudnych wyzwań