2018-09-02

Katarzyna Maciąg: To mądry i uczciwy program

Aktorka opowiedziała o swojej przygodzie z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dlaczego Katarzyna Maciąg nagle zaczęła podziwiać wszystkich wokalistów? Czy w popularnym show Polsatu nie brakuje jej elementu rywalizacji?

Uczestniczka jubileuszowej, dziesiątej edycji programu zgodziła się na udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, choć doskonale wiedziała, że wymagać to będzie od niej dużego poświęcenia. - To ogromne wyzwanie i ciężka praca - podkreśliła w rozmowie z POLSAT.PL. Przez najbliższe miesiące fani show będą mogli oceniać jej trud włożony w przygotowania do kolejnych występów.

Katarzyna Maciąg twierdzi, że program nie należy do najłatwiejszych. Dlaczego? - Wszystko jest dość trudne. Przyznaję, że trochę obciążająca jest charakteryzacja. Wykonujemy bardzo ambitne utwory znanych wykonawców, musimy śpiewać, a często do tego tańczyć. Trzeba połączyć wszystkie elementy. Śmieję się, że odkąd wzięłam udział w tym programie i ktoś mnie pyta kogo podziwiam, to odpowiadam, że podziwiam wszystkich wokalistów! - wskazała aktorka.

Artystka zdradza, że najbardziej podoba się jej formuła show. Nikt nie odpada, a wygrana zostaje przekazana na wybrany cel charytatywny. - Ten program jest zbudowany na dobrych emocjach. Jeśli nawet coś nie wyjdzie, to mamy szansę poprawić to w kolejnym odcinku - powiedziała Katarzyna Maciąg. - Nie przepadam za programami, w których uczestnicy odpadają, bo to przykre. Oczywiście robi się dobrą minę, ale jednak jest to dotkliwe. W „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest inaczej. To uczciwe, mądre i bardzo mi się podoba - podsumowała. Które jej występy najbardziej zapadną w pamięci fanom show?

Mona Mon

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od soboty 8 września o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Muzyczne emocje i utalentowani artyści już po raz dziesiąty!
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Czas przygotowań i… integracji!
Filip Lato radzi uczestnikom „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Honorata Skarbek najbardziej lubi radykalne zmiany
Mateusz Ziółko: Żaden program nie stawia tak trudnych wyzwań
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Spróbuj ich rozpoznać!
Barbara Kurdej-Szatan: To program idealny dla niego