2018-08-01

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Spróbuj ich rozpoznać!

Tak wyglądają przygotowania do dziesiątej edycji muzycznego show Polsatu. Uczestnicy rozpoczęli próby do jubileuszowego sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Rozpoznacie ich na zdjęciach z charakteryzacji?

Niedawno poznaliśmy oficjalną listę uczestników show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy - jak się okazało - rozpoczęli już przygotowania do zapewne jednej z najwspanialszych przygód w ich życiu. Grupa utalentowanych i zmotywowanych artystów co tydzień będzie walczyć o wygraną, którą może przekazać na wybrany szlachetny cel. Niektórzy z nich postanowili pochwalić się zdjęciami z prób do programu w mediach społecznościowych. 

 

Rafał Szatan opublikował zdjęcie z charakteryzacji, na którym... nie ma brwi. - Zaczyna się niezła przygoda - podpisał fotografię.

Zdjęciami z przygotowań do show pochwalił się również Marek Molak. - Zaczynamy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak myślicie, jaki będzie mój pierwszy numer? - pyta artysta.

Muzyk zamieścił również zdjęcie z makijażystkami programu.  - Gangbang w make’upie - zażartował.

Adriana Kalska zamieściła zdjęcie, które z pewnością zaskoczy fanów jej urody. Aktorka jest na nim kompletnie łysa. - Próby, próby, próby... „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od jesieni na antenie :) pozdro od ufolka - napisała pod postem.

Fotografią z przygotowań do show pochwalił się również Boogie z zespołu Łobuzy. - Czy Boogiego Twarz Brzmi Znajomo? W kogo Waszym zdaniem powinien się wcielić? - pyta autor zdjęcia.

Filmik z odlewania twarzy opublikowała również Honorata Skarbek. - Wydawało mi się, że zaraz przestanę oddychać. Marzyłam, żeby już to ze mnie ściągnęli (śmiech) - wyznała na swoim kanale YouTube. 

Rozpoznalibyście tych artystów na podstawie zdjęć z charakteryzacji? Jak myślicie, w kogo wcielą się podczas podczas premierowego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Mona Mon

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Barbara Kurdej-Szatan: To program idealny dla niego
Honorata Skarbek: Jestem podekscytowana i przerażona
Katarzyna Skrzynecka zdradza swój sekretny plan!
Pierwsze spotkanie ekipy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oto uczestnicy 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Filip Lato najlepszy! „Stairway to Heaven” prosto do zwycięstwa
Filip Lato: Mogę się przyznać, że miałem kryzys
„Sen o Warszawie” Filipa Lato bije rekordy oglądalności