2018-07-21

Barbara Kurdej-Szatan: To program idealny dla niego

Aktorka o udziale swojego męża, Rafała Szatana, w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co sądzi o jego szansach w wymagającym show Telewizji POLSAT? W jakim repertuarze chciałaby go usłyszeć?

W dziesiątej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczymy m.in. Rafała Szatana. Co o jego udziale w show myśli jego żona, Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda serialu  „W rytmie serca”? - Bardzo się cieszę i mocno kibicuje Rafałowi. Myślę, że to jest program idealny dla niego. Będzie mógł się trochę powyżywać, pośpiewać, pokazać jakie ma możliwości. Bo grał w wielu musicalach, ale jeszcze nie miał okazji pokazać się w telewizji od strony wokalno-aktorskiej - mówi.

Aktorka podkreśla, że mąż skończył akademię muzyczną na wydziale jazzu w Katowicach, co świadczy o jego predyspozycjach wokalnych.  - Wiadomo, że śpiewa zawsze po swojemu, a tutaj będzie miał możliwość, aby troszeczkę pokombinować głosem - dodaje. Artystka zdradza również, że najchętniej usłyszałaby męża w repertuarze artystów takich jak Sinatra, Zaucha czy Wodecki. - Na pewno by to przepięknie zaśpiewał. Rafał uwielbia też Jamiego Culluma, ale Jamie nie jest chyba aż tak popularny, żeby zabrać się za jego utwory w tym programie - tłumaczy dumna żona.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT.

Mona Mon

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 9

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Oto uczestnicy 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Rafał Szatan w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zwiedzają Los Angeles
Barbara Kurdej-Szatan: Ufam swojemu gustowi
Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu „W rytmie serca”
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: To nas umocni!
Barbara Kurdej-Szatan z mężem u Katarzyny Montgomery
Barbara Kurdej-Szatan: Zaintrygował mnie jego spokój