2018-09-06

„Boogie”: Noszenie szpilek to dla mnie wyzwanie

Członek grupy Łobuzy o występie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czego najbardziej obawia się twórca hitu „Ona czuje we mnie piniądz”? Co najbardziej wyróżnia go spośród uczestników muzycznego show Polsatu? Jak odnajduje się w otoczeniu znakomitych artystów?

- Wcielę się w 10 różnych postaci, innych niż ja. Największym wyzwaniem będzie wcielenie się w kobietę. Już ćwiczę, a noszenie szpilek nie przychodzi mi łatwo - powiedział muzyk. W rozmowie z IPLA.TV dodał, że praca nad poważnymi rolami wymaga od niego więcej wysiłku. - W grupie Łobuzy robimy sobie trochę jaja, a tu trzeba inaczej - podkreślił.

Bogumił Romanowski to artysta znany z wesołych piosenek balansujących na granicy żartu czy pastiszu. A jaki jest prywatnie? Okazuje się, że członek Łobuzów podczas spotkań integracyjnych uczestników muzycznego show wcale nie był duszą towarzystwa. W jednym z wywiadów przyznał, że za imprezowych liderów mogą uchodzić Marek Molak i Mateusz Ziółko. - Dobrze, że to program, w którym nie trzeba nikogo wykluczać - akcentował „Boogie”.

- W tym programie trzeba być także aktorem, a nie tylko wokalistą - odniósł się do konwencji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. A „Boogie” jest z wykształcenia... perkusistą. Czy te umiejętności mogą mu w jakiś sposób pomóc w rywalizacji? Czy pokaże coś, czego nie pokazał dotąd żaden z uczestników muzycznego show Telewizji POLSAT?

Oglądaj w IPLA.TV: Jesień 2018 - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Tak Adriana Kalska robi reggae! Sukces prosto z Jamajki
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Niezwykłe otwarcie 10. edycji
Katarzyna Maciąg: To mądry i uczciwy program
Muzyczne emocje i utalentowani artyści już po raz dziesiąty!
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Czas przygotowań i… integracji!
Filip Lato radzi uczestnikom „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Honorata Skarbek najbardziej lubi radykalne zmiany
Mateusz Ziółko: Żaden program nie stawia tak trudnych wyzwań
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Spróbuj ich rozpoznać!
Barbara Kurdej-Szatan: To program idealny dla niego