2024-04-21

„Dancing with the Stars”: Bliscy gwiazd na parkiecie show

Rywalizacja nabiera tempa! W ósmym odcinku czternastej edycji pary ponownie w dwóch tańcach. Jedna z choreografii była wyjątkowa, bo z udziałem bliskiej gwieździe osoby. Szczególny był także powrót Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej po rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z udziału w show. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Ze wsparciem bliskich
Przed ósmym odcinkiem pary miały - tak jak w poprzedzającym tygodniu - do nauki dwie choreografie. Jeden występ jest w tercecie, bowiem każda z gwiazd mogła zaprosić do tańca bliską osobę. Na parkiecie  między innymi członkowie rodziny i ukochani głównych bohaterów czternastej edycji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Roszada przed ćwierćfinałem
Z 14. edycją pożegnało się siedem par: Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh (drugi odcinek), Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara (trzeci odcinek), Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz (czwarty odcinek), Kamil Baleja i Magdalena Perlińska (piąty odcinek) oraz Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska (szósty odcinek). W siódmym odcinku odpadli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy wrócili do programu po tym, jak z udziału zrezygnowała Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Pozostałe duety w ćwierćfinałowej rywalizacji tworzą: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Maciej Musiał i Daria Syta.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 14, zobacz odcinek 8:

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat