2024-02-27

Ewa Kasprzyk: Teraz pasuję do „Tańca z Gwiazdami”. Wideo!

Aktorka mówi POLSAT.PL o debiucie w roli jurorki programu „Dancing with the Stars”. Wraz z Iwoną Pavlović, Rafałem Maserakiem i Tomaszem Wygodą Ewa Kasprzyk ocenia zmagania uczestników na parkiecie. Jak gwiazda widzi siebie w produkcji i czy jest coś, co chciałabym zaczerpnąć z show dla siebie? „Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Juror z nieba
Ewa Kasprzyk podchodzi do nowego wyzwania na poważnie. Aktorka znana z takich produkcji jak „Kogel-mogel”, „Bellissima”, „Solid Gold” czy „Chłopi” sama ma doświadczenie na parkiecie tego show, więc wie, z jak ogromną pracą wiąże się przygotowanie każdego występu w „Tańcu z Gwiazdami”. - Myślę, że będę aniołem dla uczestników, ponieważ przeszłam tę drogę. Rozumiem to. Będę się skupiała na wyrazie ogólnym - mówiła wcześniej w wywiadzie dla POLSAT.PL.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
Gwiazda zastanawia się w rozmowie, czy program przytrafił jej się w odpowiednim miejscu i czasie. - Ja mogę tylko po prostu oddać siebie całą dla innych. Jestem tutaj w służbie innym. Ani mi to nie dodaje popularności, ani sławy. Myślę, że już jestem na takiej pozycji, że mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że bardzo wreszcie pasuję do tego, żeby zostać tą jurorką - przyznaje Ewa Kasprzyk.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat