2024-02-20

Aleksander Mackiewicz: „Taniec z Gwiazdami”, a potem... ślub!

Uczestnik czternastej edycji zdradza plany na najbliższe miesiące. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL aktor znany m.in. z takich produkcji jak „Gliniarze”, „Proceder” i „Gierek” opowiada, jak program może przygotować go do najważniejszego dnia w życiu. „Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Rodzina to dar
Aleksander Mackiewicz zdobył sympatię widzów rolą Adama Bogusza w serialu „Gliniarze”. Choć aktor ma na swoim koncie wiele produkcji, w tym także zagranicznych, i niezwykle dba o rozwój swojej kariery, ma ustawione priorytety. - Zawsze najważniejsza będzie i jest dla mnie rodzina - mówił w jednym z wywiadów dla POLSAT.PL w 2020 roku. Jego narzeczoną jest Magdalena Zych, która zajmuje się fotografią. Para ma dwójkę dzieci: syna Bruno oraz córkę Alexandrę.

Nadchodzi wielkie wydarzenie
Aktor zdradza, że niedługo czeka go ślub z ukochaną, a jako uczestnik 14. edycji „Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars” ma nadzieję, że przygoda w show pomoże mu w życiu prywatnym. - Chciałbym się nauczyć fajnego pierwszego tańca na mój ślub, który biorę z Magdaleną po trzynastu latach związku - ujawnia. Jakie jeszcze stawia sobie cele? - Oprócz tego, chcę po prostu sprawdzić, zobaczyć, jak to jest i nauczyć się cha-chy, rumby i w ogóle - mówi. Partnerką Aleksandra Mackiewicza w walce o Kryształową Kulę jest Izabela Skierska.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat