2024-02-19

Rafał Maserak dla POLSAT.PL: Ten show jest nieprzewidywalny

Debiutujący w roli jurora tancerz dla POLSAT.PL o 14. edycji show. Posiadający bogate doświadczenie Rafał Maserak tworzy jury wraz z Iwoną Pavlović, Tomaszem Wygodą i Ewą Kasprzyk. W specjalnej rozmowie dzieli się swoimi przemyśleniami o programie i wskazuje, w jaki sposób zostać zwycięzcą. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Przygoda z nowej strony
Rafał Maserak brał udział we wszystkich wcześniejszych odsłonach programu, a do walki o Kryształową Kulę w finale show stawał czterokrotnie. Nowym wyzwaniem jest ocenianie pozostałych tancerzy i gwiazd, którzy w rywalizacji w 14. sezonie. - Na pewno chcę nadać tej edycji świeżości, wprowadzić coś nowego - mówi w wywiadzie z POLSAT.PL.

Recepta na sukces
Czy debiutujący juror ma przewidywania, żeby osiągnąć sukces w „Tańcu z Gwiazdami”? - Każda edycja jest całkiem inna. Widzę, że osoby, które na przykład ja gdzieś tam typuję, że miałyby podnieść Kryształową Kulę, zazwyczaj jej nie podnoszą. Ciężko mi jest stwierdzić - odpowiada szczerze. Ma jednak ważną radę dla biorących udział w tanecznej rywalizacji. - Na pewno ważne jest to, żeby pokazać swoją prawdziwą osobę. Każdy uczestnik, czyli gwiazda, powinien być sobą. Nie udawać kogoś, nie grać jakiejś roli. Tu nasz widz programu naprawdę go zna i widzi, kiedy kto udaje czy nie udaje. Każdemu radzę, żeby był sobą. Wtedy wygracie - przekonuje tancerz i juror.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat