2024-02-23

„Osiem historii”, które pokazują osiem różnych oblicz miłości

Wciągające losy bohaterów serialu na kanwie „Planety Singli”. Poznaj szczegóły! Każdy z odcinków to opowieść o innych osobach, które szukają miłości z bardzo różnych powodów i używając odmiennych strategii. Jaka jest ich przeszłość i co ich motywuje, aby sięgnąć po aplikację randkową? „Planeta Singli. Osiem historii” od 3 marca w niedzielę o 22:10 w Polsacie.

Zjazd absolwentów, czyli rozbudzanie namiętności
Klara i Rafał poznali się jeszcze w ogólniaku. Ich małżeństwo wali się w gruzy tuż po wysłaniu syna na studia za granicę. Jeszcze na lotnisku Rafał prosi Klarę o rozwód, ale ona nie poddaje się bez walki. Aby wzbudzić w Rafale zazdrość, na zjeździe swojej szkolnej klasy zamierza udawać, że ma nowego kochanka. Na Planecie Singli poznaje młodszego od siebie, przystojnego Jacka i wciąga go w swój przebiegły plan.

Grzesznica, czyli wiara w prawdziwość uczuć
Ślązaczka Kasia umawia się na randkę z Rafałem, którego poznała na Planecie Singli. Mimo początkowego tarcia spotkanie okazuje się sukcesem. Zachęcona tym dziewczyna od razu zaprasza chłopaka na wesele brata w weekend. Niestety Rafał mówi, że jest zajęty pracą. Na tradycyjnym góralskim weselu Kasia przeżywa szok, bo ponownie spotyka chłopaka, z którym wcześniej spędziła pełną emocji noc. Jaki wpływ na tę relację będzie miała rodzinna impreza?

Test, czyli jak poczuć chemię do właściwej osoby
Znużona nieudanymi randkami młoda chemiczka postanawia stworzyć test sprawdzający cechy niezbędne do zbudowania udanego związku. Już na pierwszych randkach prowokuje mężczyzn, żeby poznać ich prawdziwą naturę. W końcu przez aplikację Planety Singli umawia się na spotkanie z intrygującym Adamem. Czy jej test w końcu da zadowalające wyniki, a Ela odnajdzie prawdziwą miłość?

Usłysz mnie, czyli miłość mimo ograniczeń
Tomáš mieszka w Pradze i choć jest utalentowany muzycznie, zarabia na życie pracą w sklepie z instrumentami. Na Planecie Singli poznaje piękną i intrygującą Polkę, Paulinę, ale pierwsza randka wydaje się katastrofą ze względu na dość dziwne zachowanie dziewczyny. Okazuje się, że Paulina cierpi na nadwrażliwość na niektóre dźwięki. Problem, z którym zmaga się dziewczyna, zmusza oboje młodych do zmiany podejścia do miłości i czułości w związku.

Dystans, czyli trudna droga pierwszej miłości
W tajemnicy przed rodzicami nastoletni Bartek rusza na szaloną wyprawę do Wiednia, aby wreszcie spotkać się na żywo ze swoją miłością z Internetu. Nie poddaje się, nawet gdy jego podróż przestaje przebiegać zgodnie z planem. Po drodze Bartek poznaje przypadkowe osoby, które udowadniają mu, że o miłość trzeba walczyć. Czy uda mu się dotrzeć bezpiecznie na pierwszą randkę? Kto przywita go na miejscu? Pierwsze spotkania potrafią zaskoczyć.

Detektor, czyli przeczucie, które czasem zawodzi
Pierwsza randka tuż przed wigilią Bożego Narodzenia kończy się nieoczekiwanym konfliktem z prawem. Na Planecie Singli Ewa poznaje Jacka, który ujmuje ją swoim poczuciem humoru. Ich romantyczne spotkanie zostaje brutalnie przerwane przez policję, a dziewczyna trafia na komisariat. W trakcie przesłuchania zostaje zmuszona do zweryfikowania przed funkcjonariuszami swoich dotychczasowych internetowych relacji.

Władek i Halinka, czyli seniorzy też kochają
Jak może wyglądać pierwsza randka pary siedemdziesięciolatków? Kawa i sernik, czy wspólna upojna noc? A może jedno i drugie? Władek i Halinka poznają się na Planecie Singli i rozpoczynają wspólną podróż, wolną od oczekiwań i zahamowań. Czy ich spotkanie dowiedzie, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną miłosną przygodę, burzę zmysłów i powrót do pełni życia?

Noc w Amsterdamie, czyli romans z przypadku
Piotr przyjeżdża służbowo do Amsterdamu. Wspólnie z kolegami z pracy świętuje swoje urodziny. W ramach prezentu postanawiają założyć mu fałszywe konto na Planecie Singli i umówić go na przygodne spotkanie. Według umieszczonych na profilu informacji Piotr jest poszukiwaczem przygód i szefem firmy podróżniczej. Jak będzie wyglądało jego spotkanie z piękną Holenderką Sylvii? Czy fatalny dzień zmieni się w najlepszą noc w jego życiu?

Planeta Singli. Osiem historii od 3 marca w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat