2024-03-01

„Planeta Singli. Osiem historii” - odcinek 1: Zjazd absolwentów

Niespodziewany kryzys w długoletnim małżeństwie i randka, która ma uratować ten związek. Rafał porzuca żonę, ale Klara chce jeszcze zawalczyć. Na szkolne spotkanie po latach zabiera poznanego na Planecie Singli chłopaka, który ma wzbudzić zazdrość męża. Plan ma szansę się powieść, gdyby nie to, że kobieta nie zna całej prawdy. „Planeta Singli. Osiem historii” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Pożegnanie na początek
Warszawa, lotnisko. Odprowadziwszy syna, który wyprowadza się do Berlina, małżeństwo sprzecza się w samochodzie o błahostkę. Kłótnia eskaluje w zaskakującym tempie. On stwierdza, że skoro w domu nie ma już dziecka, to może w końcu zażądać rozwodu. Wysiada, zostawiając żonę w szoku na parkingu.

Klara, Rafał... i ktoś jeszcze
Czy rzeczywiście mają już niewiele wspólnego, jak podobno oboje nie raz skarżyli się wspólnej przyjaciółce? Czy warto walczyć o ten związek? Klara, umawiając się przez Planetę Singli z młodym sportowcem, planuje wzbudzić zazdrość męża. W czasie zjazdu absolwentów na jaw wychodzą grzeszki ich obojga i ich prawdziwe pragnienia.

Reżyseria: Aleksandra Terpińska („Mecenas Porada”, „Kler”, „Wołyń”, „Pod Mocnym Aniołem”)
Scenariusz:
Aleksandra Parnowska-Ramsey
Obsada:
Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski i Anna Krotoska.

Planeta Singli. Osiem historii w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat