2024-03-08

„Planeta Singli. Osiem historii” - odcinek 2: Grzesznica

Spotkać mężczyznę marzeń, a dzień później zobaczyć go w roli księdza na ślubie brata… Julia nie miała szczęścia do randek, ale wydawało jej się, że przełamała pecha, poznając przez internet Rafała. Czy dowie się, dlaczego ją okłamał i czy zdradzi jego tajemnicę wiernym w czasie wesela, ryzykując unieważnienie małżeństwa? „Planeta Singli. 8 historii” w niedzielę o godz. 22:25 w Polsacie.

Warto było czekać
Poirytowana dziewczyna czeka na spóźnionego randkowicza na malowniczym Nikiszowcu. Poznali się przez Planetę Singli. Początkowe złe wrażenie zaciera ich pasjonująca rozmowa i prawdziwa chemia od pierwszego wejrzenia. To może być w końcu to!

Druga twarz
Jedzie na tradycyjne wesele swojego brata z góralką. Rodzinna kłótnia i onieśmielający styl bycia gospodarzy to tylko początek wieczoru pełnego zaskoczeń. Julia czekała, aby ponownie zobaczyć Rafała, ale nie w sutannie przy ołtarzu. Co oboje zrobią w tej sytuacji?

Reżyseria: Julia Kolberger („Jutro mnie tu nie będzie”, „Mazurek”)
Scenariusz:
Łukasz Światowiec („Na twoim miejscu”, „Juliusz”)
Obsada:
Hanna Konarowska („Sługa Narodu”, „komisarz Mama”, „Przyjaciółki”) i Filip Pławiak („Wołyń”, „Orzeł. Ostatni patrol”, „Listy do M 3”).

Planeta Singli. Osiem historii w niedzielę o godz. 22:25 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat