2024-02-25

„Planeta Singli. Osiem historii”: Reakcje pierwszych widzów

Sprawdź komentarze tych, którzy już zobaczyli tę romantyczną produkcję online. Po obejrzeniu swoich ulubionych aktorów w nowych rolach widzowie chętnie opisywali na ich profilach społecznościowych swoje wrażenia. Jakie były ich reakcje na nowy serial i opowiedziane historie? „Planeta Singli. Osiem historii” od 3 marca w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Serial „Planeta Singli”
Telewizyjna kontynuacja kinowej trylogii komedii romantycznych podtrzymuje charakter tej popularnej serii, wprowadzając jednak nowych bohaterów w każdym odcinku. Serial to osiem osobnych, uniwersalnych historii miłosnych. Każdy z odcinków stanowi zamkniętą całość, a postacie różni wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki. Łączy ich za to jedno - chęć znalezienia miłości.

Interesująca obsada
W produkcji zagrała plejada polskich aktorów, choć niekoniecznie kojarzonych z gatunkiem. Wśród nich Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Hanna Konarowska-Nowińska, Filip Pławiak, Marianna Linde, Mateusz Damięcki, Witold Dębicki i Antoni Królikowski. Liczni fani z przyjemnością obejrzeli ich w nowych rolach.

Mocne wrażenie
Oglądając premierę serialu online, widzowie podzielili się ze swoimi ulubieńcami wyrazami uznania. „Oglądałam wczoraj! Cudo!”, „Ależ zacne grono w obsadzie”, „Na miłość i życie po swojemu nigdy nie jest za poźno” - piszą internauci, zwracając uwagę na to, jak różnorodne są te historie: „Spore emocje i uśmiech, jakie to cenne i prawdziwe” „Cudowny, wzruszający, chwyta za serce”, „Przepiękny z poczuciem humoru”, „Był śmiech i łzy wzruszenia”.

  

Planeta Singli. Osiem historii od 3 marca w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat