2023-11-29

„Aquaria Tour”: Doda ogłosiła następny koncert na trasie

Gwiazda zawita z wyjątkowym wydarzeniem nad morze. Poznaj szczegóły! Doda zapowiedziała na swoich mediach społecznościowych, że pojawi się z „Aquaria Tour” na granicy Gdańska i Sopotu. Będzie to trzeci koncert wokalistki w ramach trasy poza Warszawą. Największe przeboje piosenkarki w Ergo Arenie 27 stycznia 2024 roku.

Nowa data i miejsce
- Odpoczęłam przez ciężką pracą, która zaczyna się już w grudniu - mówi Doda na instagramowym wideo, prosto z wakacji w Tajlandii. Gwiazda ogłosiła, że rozszerza Aquaria Tour i ku uciesze fanów, wystąpi na Pomorzu. Koncert odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu w sobotę 27 stycznia 2024 roku.

Jeszcze więcej niespodzianek
To nie koniec dobrych wiadomości dla sympatyków gwiazdy. Doda powiedziała również, że technicy w Łodzi dokonali niemożliwego i podnieśli scenę, tak by jeszcze więcej ludzi mogło zmieścić się w Atlas Arenie. - W Łodzi będzie dostępne jeszcze więcej biletów - zapowiada wokalistka.

Spektakularne show
Aquaria Tour to wyjątkowe doświadczenie muzyczne. W rozmowie z POLSAT.PL przyjaciel Dody zachęcał do wzięcia udziału w wydarzeniu. - Wszystko jest dopracowane do perfekcji. Doda wygląda i brzmi świetnie. Ogląda się to jak cudowny musical - przekonuje Mariusz „Dżaga” Ząbkowski. Przygotowania artystki do trasy widzowie śledzili w ramach programu „Doda. Dream Show”.

Aquaria Tour 2024:
6 stycznia - Tauron Arena - Kraków
20 stycznia - Atlas Arena - Łódź
27 stycznia - Ergo Arena - Gdańsk/Sopot

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat