2023-11-03

„Aquaria Tour”: Fenomenalny show w kolejnym mieście!

Po wyprzedanym koncercie w Łodzi, Doda zapowiada styczniowy występ w Krakowie. Multimedialne widowisko i wielkie święto muzyki w ramach „Aquaria Tour” zaplanowano na 6 stycznia 2024 roku w Tauron Arenie. Co mówi gwiazda o zbliżającym się wydarzeniu? Jak show komentują inne znane wokalistki i koleżanki po fachu, Natasza Urbańska oraz Lanberry?

Nie zwalniać tempa
Jedna hala to za mało, aby pomieścić wszystkich fanów Dody. Artystka zdecydowała, że po ogłoszonym na 20 stycznia 2024 roku widowisku w Łodzi, wystąpi także w Tauron Arenie. Podekscytowana gwiazda relacjonowała w mediach społecznościowych, że zawita do kolejnego miasta. Choć pokazała fragment hali w Krakowie, fani i tak prześcigali się w domysłach o nową lokalizację. - Mieszkałam w Krakowie wiele lat i bardzo lubię to miasto. Cieszę się, że wśród kilku miast ekskluzywnej trasy „Aquarii”, ta przypłynie również pod Wawel! - mówi piosenkarka.

Wsparcie z branży
Podczas „Aquaria Tour” Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem. Na tym koncercie Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, „fruwa” w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz. O jej scenicznych dokonaniach bardzo dobrze wyrażają się również inne gwiazdy. - Porywający, spektakularny show na poziomie światowym, niebanalne aranżacje hitów, które doskonale kojarzymy z rozgłośni radiowych i przede wszystkim, the one and only Doda w fenomenalnej formie prezentuje nam swój „wulgartyzm” i zaprasza do fascynującego świata „Aquarii”. To po prostu trzeba zobaczyć - przekonuje Lanberry. - „Aquaria Tour” to niesamowite widowisko! - dodaje Natasza Urbańska.

„Doda. Dream Show” - zobacz odcinek 8:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat